Büyük Torbalı

Ihale 16 milyara açildi, araç 3 dakikada 28 milyara satildi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ihale 16 milyara açildi, araç 3 dakikada 28 milyara satildi
276 Görüntüleme
25 Mart 2010 - 23:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saglik Köyü’nde Istanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Adapazari ve Eskisehir gibi illerden katilimcilarin bulundugu araç satim ihalesini Istanbullu bir isadami kazandi

SAGLIK Köyü’nde faaliyet gösteren Özmetinler Oto Kur-tarma ve Yediemin Oto Parki-’nda dün Torbali 1. Icra Müdür-lügü tarafindan ihale gerçekles-tirildi. 2009 model Honda Ci-vic’in satisa çikarildigi ihaleye yaklasik 60 kisi katildi. Istan-bul, Ankara, Bursa, Antalya, A-dapazari ve Eskisehir gibi iller-den katilimlarin oldugu ihalede araç 28.750 TL’ye satildi. Yo-gun bir katilimin oldugu ihale-de araç Istanbul Sisli’den gelen Bülent Koç isimli sahis tarafin-dan alindi. Bornova’daki araç ihalesine katilmak için gelen, fakat bunu kazanamayan Koç, Torbali’daki araç ihalesini ka-zandi. Sabah 10.00’da baslayan ihale 10.03’te tamamlandi.

3 DAKIKADA ARAÇ SAHIBI OLDU
ILÇEDE faaliyet gösteren ye-diemin depolari hacizli, icralik yada trafik suçu isledigi için el konulan araçlarla dolu. Sayilari yüzü geçen bu araçlar satilmayi bekliyor. Bu araçlarin satisi için gerçeklestirilen ihalelere ise ilgi oldukça yogun. Sadece ilçe içinden degil, ilçe disindan da birçok kisi bu araçlarin alimi için ihaleye katiliyor. Dün, Saglik Köyü’nde bulunan Öz-metinler Oto Kurtarma ve Ye-diemin Oto Parki’nda bir ihale gerçeklesti. 2009 model Honda Civic’in satisa çikarildigi iha-leye katilim beklenenin üzerin-deydi. Ihaleden 1 saat önce ge-len müsteriler, arabayi dakika-larca inceledi. Ihaleye katilim bedeli olarak 5400 TL belirlen-di. 48 LL 449 plakali araç için ihale 16.800 TL’den açildi. Fiyat teklifleri bir anda havada uçusmaya basladi. 3 dakika so-nunda arabanin fiyati 28.750 TL’ye kadar yükseldi. Daha fazla arttiran olmayinca, ihale-ye Istanbul’dan katilan Bülent Koç arabanin sahibi oldu.

ISTANBUL’A GIDECEGIM
BASKA bir aracin ihalesine katilmak için Istanbul’dan gel-digini ifade eden Koç, “Borno-va’da Subaru marka bir aracin ihalesine katilmak için geldim. Orada da kiran kirana geçen bir ihale sonrasinda, teklif veren sadece iki kisi kaldik. Fiyatlar giderek yükseldi ve ben de çe-kilmek zorunda kaldim. Izmir’e kadar gelmisken araba alip git-meyi istemedim. Bu nedenle buradaki ihaleye katildim. Ih-aleyi kazandigim için mutlu-yum” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web