Büyük Torbalı

Ilçe Baskani kim olacak?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ilçe Baskani kim olacak?
309 Görüntüleme
18 Ocak 2010 - 22:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ILÇE Baskani Hüseyin Söyler’in istifasini sunmasi ile gözler AK Parti Il Baskanligi’na çevrildi. Il Baskani Ömür Kabak’in atamayi düsündügü isimler arasinda yer al-an Belediye Meclis Uyesi Nurettin Albas ve eski Ilçe Baskani Atilla Kaya birer açiklama yaparak, “Kendisi istemese de Biz Hüseyin Söyler’in görevine devam etmesini istiyoruz” diye görüs açikladilar.

ALBAS: ADAY DEGILIM
AK Parti Ile Baskanligi’nin Izmir-de tüm teskilatlarda baslattigi ‘re-vizyon’ hamlesi Torbali’da da hare-ketlilik günler yasatiyor. Il Baskan-ligi’nin görevine devam etmesi yö-nünde karar verdigi teskilatlar ara-sinda bulunmayan ve ilçe baskani atanmayan Torbali Teskilati’nda dügüm yarin çözülecek. Cuma gü-nü Nurettin Albas ve Atilla Kaya ile görüsen Il Baskani Kabak, Tor-bali ile ilgili karari genel merkezin verecegini ve ismin Çarsamba günü açiklanacagini söylemisti. Ilçe Baskanligi için Belediye Baskan adayi Atilla Kaya, Il Genel Meclis Uyesi Mahmut Öztas, Belediye Melis Uyeleri Hasan Karatoklu, Adnan Yasar Görmez ve Hasan Karatoklu’nun isminin gündemde olduguna dün gazetemizde yer vermistik. Haber üzerine bir açiklama yapan Nurettin Albas, “Ben kesinlikle Ilçe Baskanligina aday degilim. Cuma günü Atilla Kaya ile birlikte Il Baskanimizla görüstük ve ken-disine temayül yoklamasindan Hüseyin Söyler’in devam etmesi yönünde karar çiktigini bildirdik. Yönetim Kurulumuzun Hüseyin Baskan’in yeniden görevlen-dirilmesini istedigini ilettik. Ilçe Baskanligi için alternatif isimler gündemde ama bizim böyle bir talebimiz olmadi. Biz Sayin Söyler baskanliginda yolumuza devam etmek istiyoruz” sek-linde açiklama yapti.

KAYA: SÖYLER DEVAM ETMELI
ISMI Ilçe Baskanligi için ismi geçenler arasinda bulunan Bele-diye Baskan Adayi Atilla Kaya, “Bu konuda yarin kamuoyuna bir açiklama yapilacak. Benim yeni-den Ilçe Baskani olmam söz konu-su degil. Bizim önceligimiz mev-cut Baskanimiz Hüseyin Söyler’in görevine devam etmesidir” dedi.

AHMET ÖZKAN VE HUSEYIN KARAMAN DA GUNDEMDE
AK Parti Ilçe Teskilati’nda ‘Ilçe Bas-kani kim olacak’ sorusu ilçe siya-setinin birinci gündem maddesi ol-urken dün baskanlik için yeni isim-ler de gündeme geldi. Ayrancilar eski Belediye Baskani Ahmet Öz-kan ve Belediye Meclis Uyesi Hüs-eyin Karaman da Il Baskanligi’nin Ilçe Baskanligi için uygun gördügü isimler arasinda yer aliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web