Büyük Torbalı

Irgalamasinlar çaliyi söyletmesinler deliyi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Irgalamasinlar çaliyi söyletmesinler deliyi
270 Görüntüleme
07 Mart 2010 - 22:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“CHP çatisi altinda iken TDH ile görüsmek etik degil” diyen Akpinar’a, Çelik’ten çok sert yanit geldi. Çelik: CHP’ye kimin ne leke getirdigini çok iyi biliyorum.

CUMHURIYET Halk Par-tisi üyesi bazi kisilerin ad-larinin son günlerde ‘TDH-ye ilçe baskani olacaklar’ seklindeki iddialar ile gün-deme gelmesine sert söz-lerle tepki gösteren Faruk Akpinar’a eski Ilçe Baskani Ertan Çelik’ten ayni sert-likte cevap geldi. Ismi eski Meclis Uyesi Halil Gülcü ile birlikte TDH’ye ilçe baskani olacak isimler ara-sinda anilan Ertan Çelik, Akpinar’in “CHP üyesi iken TDH ile görüsme ya-pilmasi dogru degildir. Bu arkadaslarin geçmiste sid-detle karsi çiktiklari bir ol-usumu bugün destekleye-ceklerini sanmiyorum” sek-linde sözleri Ertan Çelik’i fena kizdirdi. Yazili bir açi-klama yapan Çelik, “Ilçe Baskani o koltukta benim sayemde oturuyor. Cesareti olan beni partiden atar.”

O KOLTUKTA BENIM SAYEMDE OTURUYOR
BUGUNE kadar TDH ile ilgili hiç kimseye bir açik-lama yapmamasina ragmen Akpinar’in böyle bir tepkiyi ortaya koymasina anlam vermedigini söyleyen Ertan Çelik, yazili açiklamasinda su ifadelere yer verdi: “Bu korku, bu telas niye? 2007 genel seçimlerinden sonra TDH’nin lideri Sayin Mus-tafa Sarigül ile kimlerin gö-rüstügümü söylersem yer yerinden oynar. Herkes haddini bilsin. Ilçe Baskani o koltukta oturuyorsa be-nim sayemde oturuyor. Bu-nu kendisi de çok iyi bili-yor. Belediye Baskaninin da o koltukta 2 dönemdir oturmasina en büyük öz-veriyi gösterip onu tekrar aday yapanin kim oldugunu Torbali kamuoyu çok iyi biliyor. Seçilmis Belediye Meclis Uyeleri ve Il Genel Meclis Uyelerinin hepsinin altinda benim imzam var. Irgalamasindan çaliyi, söy-letmesinler deliyi” dedi.

KONUSURSAM HERKES KENDINI GÖZDEN GEÇIRMEK ZORUNDA KALIR
7 yil sürdürdügü ilçe bas-kanligi döneminde özveri ile partisine hizmet ettiginin altini çizen Çelik, “Bana layik görülen görevi onurlu bir sekilde yerine getirdim. Hiçbir beklentim olmadan nasil mücadele ettigimi tüm Torbali gördü. En son yapilan Ilçe Kong-resi’ni herkes iyi biliyor. CHP 30 ilçede kongre yapti ama hiçbirinde Belediye Baskani Divan Baskanligi yapmadi. Neden bu kadar çekindiler anlamiyorum. O yüzden tekrar söylüyorum. Cesareti olan beni CHP’den atar. Sayet adina leke getiriyorsam ve geçmiste leke getirdiysem beni atsin-lar. CHP’ye kimlerin ne se-kilde leke getirdigini çok iyi biliyorum. Beni çok faz-la zorlamasinlar sonra hep-si kendi partililiklerini göz-den geçirmek zorunda kalir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web