Büyük Torbalı

Ismail Uygur, hepimizin baskani

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ismail Uygur, hepimizin baskani
301 Görüntüleme
28 Ocak 2010 - 23:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Soförler Odasi Pa-zar günü olagan genel kurulunu gerçeklestirecek. 850 soför es-nafinin oy kullanacagi seçimde mevcut baskan Civa Ismail Ak-man, eski baskan vekili Remzi Ekti ve Gürsel Karaca baskan-lik için yarisacak. 4 yildir bas-kanlik koltugunda oturan Civa Ismail Akman dün adayligini resmen açikladi. Ekibini de ka-muoyuna tanitan Akman, “So-för esnafimizin en dogru karari vereceginden hiç süphem yok” dedi. Belediye Baskani Ismail Uygur’un adaylardan Remzi Ekti’yi desteklemesini ve önceki gün Ilçe Garaji’nda soför esnafi ile toplanti yapmasini da deger-lendiren Baskan Akman, “Bele-diye Baskanimizin her adaya esit mesafede oldugundan süp-hem yok. Kendisi hepimizin Belediye Baskanidir” dedi.
IDEAL YÖNETIM HAZIRLADIM
ADAYLIK açiklamasini son günlere birakan Civa Ismail Akman, seçimin demokratik bir ortamda geçmesini diledi. 4 yil boyunca soför esnafina layikiy-la hizmet verdigini, tüm üyeler-den gelecek dönem için de des-tek istedigini söyleyen Akman, “Odamizi layikiyla temsil ettik. Soför esnafimiz kendisine ki-min hizmet edecegini, kimin derdini dinleyecegini, odayi kimin daha ileri götürecegini çok iyi bilir. Benim tek güven-cem üyelerimizin sagduyusu. Gördügüm ilgi ve destek beni çok mutlu ediyor. Tüm esnafi kucaklayan, her kesime hitap eden bir yönetim olusturduk. Insallah daha güzel islere imza atacagiz” seklinde konustu.

SAKINCASI YOK

BASKAN Uygur’un Soförler Odasi Baskan Adayi Remzi Ek-ti’yi desteklemesinin kendisi a-çisindan hiçbir sakincasi olma-digini söyleyen Akman, “Daha önce de belirttigim gibi son sö-zü sandik ve demokrasi söyler. Ben üyelerime inaniyorum, güveniyorum. Belediye Baskani ne tek partinin, ne de tek ada-yindir. Nasil ben seçildikten sonra tüm üyeleri kucakladiy-sam o da tüm Torbali’nin bas-kanidir. Ayrilik, gayrilik olmaz. Kendisi hepimizin Belediye Baskanidir. Makamina ve ken-disine saygimiz vardir. Ziyaret-te ve görüsmede diger adaylari olumsuz etkileyecek bir durum oldugunu düsünmüyorum. Se-çim ilçemize hayirli olsun. Ka-zanan soför esnafimiz olsun.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web