Büyük Torbalı

Izmir ortalamasina göre iyi durumdayiz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Izmir ortalamasina göre iyi durumdayiz
198 Görüntüleme
02 Mayıs 2010 - 21:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YGS sonuçlarindan memnun olduklarini söyleyen Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu, genis sonuçlara göre degerlendirmeyi yarin yapacagini söyledi.

HAFTA sonu açiklanan Yük-sekögretime Geçis Sinavi (YGS) sonuçlarinda Torbali-nin genel durumunu degerlen-diren Ilçe Milli Egitim Müdü-rü Ruhi Gündogdu, kesin so-nuçlarin ancak yarin degerlen-dirilebilecegini fakat görünen tabloda ilçenin iyi bir grafik çizdigini söyledi. Izmir ortala-masina göre Torbali’nin üni-versiteye giris sinavlarinda iyi bir çikis yakaladigini söyleyen Gündogdu, bunda Il Milli Egitim Müdür Ragip Uye’nin kararli çalismalarinin katkisinin büyük oldugunu söyledi.

SINAVLAR ÖNEMLI

BU yil ilki gerçeklestirilen YGS sonuçlarina Torbali’da Körfez Dershanesi adeta damga vurdu. Torbali birin-cisi, ikincisi, üçüncüsü, dör-düncüsü ve besincisi Körfez Dershanesi’nden çikti. Izmir Atatürk Lisesi’nde okuyan Seyda Filiz 465 puanla 1. olurken, Anadolu Lisesi me-zunlarindan Hakan Akman ise 459 puanla 2., yine Atatürk Lisesi ögrencilerinden Dev-rim Can Saraç 447 puanla 3. oldu. Seyda Filiz elde ettigi dereceyle Türkiye çapinda 2723. oldu.
Sinav sonuçlarindan genel olarak memnun olduklarini söyleyen Ilçe Milli Egitim Müdürü Ruhi Gündogdu, kesin degerlendirmeyi yarin yapacagini söyledi. Gündogdu, “Aldigimiz sonuç-lara göre Torbali’nin Izmir ortalamasina göre iyi durum-da oldugunu görüyoruz. Il Milli Egitim Müdürümüz Ragip Uye üniversiteye giris ve SBS sinavlarina çok önem veriyor. Okullarda bunun için komisyonlar kuruldu. Müfet-tisler vasitasiyla sik sik çalis-malari denetledi. Neticede meyvesi alindi ve Izmir 12 basamak yukari çikti. Torbali’miz da ayni sekilde iyi bir grafik çiziyor. Egitime gönül veren ögretmenlere, ögrencilere ve velilere çok tesekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web