REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Kaçakçilara Jandarma darbesi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaçakçilara Jandarma darbesi
166 Görüntüleme
02 Mayıs 2012 - 9:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali Ilçe Jandarma Komutanligi, 2011 yilindan bu yana basarili operasyonlara imza atiyor. Jandarma, 16 ay içerisinde kaçakçilara büyük darbe vururken, degeri milyonlarca liralik gümrük kaçagi ürünleri ele geçirdi.

GERÇEKLESTIRDIGI ba-sarili operasyonlarla suçlulara göz açtirmayan Torbali Ilçe Jandarma Komutanligi ekip-leri, 16 ay içerisinde kaçakçi-lara aman vermedi. Esrar, ka-çak sigara, kaçak tütün, kaçak akaryakit, kaçak silah gibi bir-çok alanda kaçakçilik yapan-lari tek tek yakalayarak, çete-leri çökerten Jandarma, çalis-malariyla halka da büyük gü-ven veriyor. Ilçe Jandarma Komutanligi’nin sorumluluk sahasi içerisinde gerçeklestir-digi operasyonlarda yaklasik 60 bin gram esrar ele ge-çirildi. Kaçak sigara saticilari-na da aman vermeyen Jandar-ma, art arda gerçeklestirdigi baskinlarla kaçakçilarin adeta belini büktü.

OPERASYONLARLA IL JANDARMA KOMUTANLIKLARINI BILE GERIDE BIRAKTI

TORBALI Ilçe Jandarma Ko-mutanligi, düzenledigi basari-li operasyonlarla adindan söz ettirmeye devam ediyor. Ha-valarin isinmasiyla birlikte kaçakçilik olaylarinda yasa-nan artistan dolayi tedbirlerini sikilastiran Ilçe Jandarma Komutanligi Ekipleri, art arda yaptigi baskin ve operasyon-larla, kaçakçilarin emellerine ulasmasini engelliyor. Istih-barat ekiplerinin basarili saha çalismasiyla elde ettigi istih-barat bilgiler ile birçok ope-rasyonun dügmesine basildi. Ege Bölgesi’ndeki en basarili Ilçe Jandarma Komutanligi olan Torbali Ilçe Jandarma Komutanligi, aydinlattigi olaylar bakimindan da birçok Il Jandarma Komutanligi’ni geride birakti. Jandarma ekip-leri vatandaslarla kurdugu iyi diyalog sayesinde kaçakçili-gin da önüne geçiyor.

ESRAR, KAÇAK SIGARA, ALKOL, TABANCA

DEVLETE büyük vergi ka-yiplarina neden olan kaçakçi-ligin önüne geçmek için gece gündüz demeden çalisan Jan-darma, son 16 ayda basarili çalismalara imza atti. Özel-likle esrar ve hint keneviri ko-nusuna ayri bir önem veren Ilçe Jandarma Komutanligi, 2011 yili basindan bu yana imza attigi operasyonlarda 60 bin gramlik esrar ele geçirdi. Ayrica 291 kök hint keneviri de bulunarak zehir tacirlerine büyük darbe vuruldu. Jandar-ma asayis ekipleri yapmis oldugu basarili operasyonlarla yurda kaçak yollarla sokulma-ya çalisilan yaklasik 10 bin paket sigarayi ve 30 kilog-ramlik kiyilmis tütün ele ge-çirdi. 515 litre kaçak akarya-kit, 110 kilogram 10 numara yag, 20 adet tabanca, bunlara ait sarjör ve mermi, 15 sise kaçak içki ve 1327 adet kaçak araba yedek parçalari operas-yonlarla ele geçirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web