REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kadinlar sayesinde iktidar olacagiz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kadinlar sayesinde iktidar olacagiz
191 Görüntüleme
28 Şubat 2010 - 23:09
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Torbali Kadin Kolari Bas-kanligi önceki gün birlik ve bera-berlik çayinda bulustu. Belediye Koruluk Kafe’de düzenlenen orga-nizasyona basta MHP Il Baskani Musavvat Dervisoglu, Ilçe Baskani Musa Serbest ve Il Kadin Kollari Baskani Zerrin Yöndem Çaliskan olmak üzere çevre ilçelerden çok sayida davetli katildi. Il Kadin Kol-lari Baskani Zerrin Yöndem Çalis-kan’in yaptigi konusmanin ardin-dan konusma yapan Il Baskani Mu-savvat Dervisoglu, toplumun so-runlari, silahli kuvvetlerin asindir-maya çalisilmasi ve istihdam konu-larina deginerek MHP’nin iktidar olmasinda partili kadinlara çok büyük görevler düstügünü söyledi.

BUHRANLI BIR DÖNEM
BIRLIK ve beraberlik çayinda ilk olarak konusma yapan Il Kadin Kollari Baskani Zerrin Yöndem Çaliskan, buhranli bir dönemin geçirildigi günümüzde çözümün MHP olacagini belirterek “Biz top-lumdaki yerimizi kavgayla degil sevgiyle, çözüm üreterek koruyo-ruz. Biz kadinlar olarak sosyal hayatin bir parçasiyiz. Önümüzde MHP’yi iktidara tasiyacak kisa bir dönem var. Bu süreyi en iyi sekilde degerlendirmeliyiz” seklinde konustu.

ZOR GUNLER GEÇIRIYORUZ
TURKIYE’NIN karsi karsiya oldu-gu problemleri MHP olarak halkla birebir paylasmaya çalistiklarina deginen Musavvat Dervisoglu, ül-kenin zor günler geçirdigini ve ik-tidarin sanal gündem maddeleri üreterek karsi karsiya oldugumuz temel meseleleri kapatmaya çalisti-gini söyledi. Toplumda adalet duy-gusunun da kökünden zedelendigi-ni belirten Dervisoglu, adaletin ze-delendigi bir toplumda zedelenme-mis hiçbir müessese kalmayacagini belirterek, “Toplumun yüzde 50’si-nin mahkemelere olan güvenini asindirmaya yönelik çalismalar yapilmasini iyi niyetli bir yaklasim olarak degerlendiremeyiz” dedi.

ISTIHDAM YERINE YARDIM PAKETI

TURKIYE’DE kabul edilmesi ge-reken silahli kuvvetlerin asindiril-maya çalismasi konusuna da de-ginen Dervisoglu, ülkemizde bir güven bunalimi yasandigini ve top-lumun adaletini kaybetmesi duru-munda yikilma sürecine dogru sü-rüklenmeye basladigini söyledi. Torbali’nin sanayi bölgesi olmasina ragmen fabrikalarinin bir kisminin kapali olduguna, bir kisminin da yüzde 50 düsük kapasiteyle çalisti-gini belirten Dervisoglu “Bu durum beraberinde issizlik problemini getiriyor. Yapilan arastirmalara gö-re bugün tek bir kisiyi istihdam et-mek için 150 bin dolara ihtiyaç var. Ancak iktidar partisi istihdama kat-ki saglamak yerine yardim paket-leri hazirlamayi tercih ediyor. Bu yardim paketleri vatandasin ödedigi vergiler ve çesitli fonlarla hazirlani-yor. Erdogan, bu paketleri ogluna aldigi gemiden elde ettigi gelirle hazirlamiyor. Birçok kisi iktidar partisinin gitmesi tek umudu olan yardim paketlerinden mahrum kalacagi düsüncesinde. Fakat bilinmesini istiyorum ki bugün iktidar partisi 1 yardim paketi veriyorsa MHP 2 yardim paketi verecektir” dedi.

KOALISYON LAFINI DUYMAK ISTEMIYORUM
AKP’NIN teslimiyetçi, CHP’nin ise faydaci, firsatçi ve çikarci oldu-gunu söyleyen Dervisoglu, bu iki parti bataklikta bogulurken MHP-nin tek basina Izmir’in temiz sula-rinda ufuklara dogru kulaç ataca-gini belirtti. Koalisyon lafini hiçbir MHP’liden duymak istemedigini belirten Baskan, kapali kapilar ar-dinda pazarlik yapmaktansa millet-ile omuz omuza iktidar kavgasi yapmayi tercih edeceklerini söyledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web