Büyük Torbalı

Kadinlar siyasetin bastacidir

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kadinlar siyasetin bastacidir
305 Görüntüleme
22 Şubat 2010 - 23:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti’nin kadin yönetim kurulu üyeleri Ayse Türegün, Sümeyra Ayaydin, Filiz Girgin, Hatice Ates, Mesude Tuncay, Türkan Gencer’in en büyük destekçileri Belediye Meclis Uyesi Yasemin Yilmaz

YÖNETIM Kurulu’nda yer a-lan 6 kadin üye ile gündeme gelen AK Parti Ilçe Teskila-ti’nin bayan üyeleri aktif ça-lismalarina basladi. Kadin Kollari Baskani Sevil Duran ile birlikte mahalle temsilci-likleri olusturan bayanlarin en büyük destekçisi 31 kisilik Torbali Belediye Meclis’inin tek bayan üyesi Yasemin Yil-maz.
AK Parti’nin kadinlarin siyasette aktif olmasina büyük önem verdigini söyleyen Yil-maz, “Kadinlar siyasetin bas tacidir. Kadin nasil hayatin her alaninda varsa, siyasette de olmalidir” dedi.

AK PARTI KADINLARA ÖNEM VERIYOR
AYSE Türegün, Sümeyra Ayaydin, Filiz Girgin, Hatice Ates, Mesude Tuncay, Türkan Gencer AK Parti’nin yeni yö-netim kurulunun bayan üyele-ri. Bayan üye sayisinin fazlali-ligi ile Il Teskilati’ndan da öv-gü alan AK Parti Ilçe Teskilati geçtigimiz hafta gerçeklestir-digi ilk toplantinin ardindan aktif bir sekilde çalismalarina basladi. Ilçe Baskani Adnan Yasar Görmez baskanligindaki yönetim kurulu görev dagilimi ile yol haritasini belirledi. Be-lediye Meclisi’nin tek kadin ü-yesi olan AK Partili Yasemin Yilmaz, bayanlarin yönetim kurulunda yer almasinin ken-disini gururlandirdigini söyle-di. AK Parti’nin kadinlarin siyasette yer almasina büyük önem verdigini söyleyen Yilmaz, “Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan basta olmak üzere genel merkezimiz ka-dinlarin politikada yer almasi-ni çok önemsiyor. Yönetimler olusturulurken buna özellikle dikkat ediliyor. Teskilatimizda da yönetim kurulu olusturulur-ken buna dikkat edildi. Yöne-timimizde yer alan 6 kadin üyenin tamami da uzun yillar-dir partimizde aktif olarak görev yapan, partinin almis oldugu kararlarda imzasi bulu-nan isimlerdir.
Yillarca Kadin Kollari’nda birlikte çalistigimiz bayanlarin simdi yönetimde yer aldigini görmek beni çok mutlu edi-yor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web