Büyük Torbalı

Kiliçdaroglu rüzgâri: Bir günde 50 kayit

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kiliçdaroglu rüzgâri: Bir günde 50 kayit
215 Görüntüleme
24 Mayıs 2010 - 22:23
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TURKIYE’NIN siyaset gün-demine damga vuran ve rah-metli Bülent Ecevit dönemin-den bu yana  ‘en çok konusu-lan kurultay’ olarak kayitlara geçen CHP 33. Olagan Kurul-tay’ina giden yaklasik 200 partili önceki gün ilçeye dön-dü. Atatürk Kapali Spor Salo-nu’nu dolduran binlerce CHP’li ile cosku ve heyecana ortak olan Torbali CHP’de ha-reketlilik devam ediyor. Dün gün boyu ilçe binasinda par-tilileri kabul eden Ilçe Bas-kani Faruk Akpinar, 50’ye ya-kin kisinin partiye kayit yap-tirdigini söyledi. Son 30 yilin en görkemli kurultayini yasa-diklarini, CHP iktidarinin sin-yallerinin bu kongrede veril-digini söyleyen Ilçe Baskani Faruk Akpinar, yeni yönetime Izmir’den çok sayida ismin girmesinin de sevindirici ol-dugunu belirtti. Akpinar, “Sa-londa sadece CHP’liler degil, ülkede iyi bir iktidar olmadigi için CHP’ye gönül verenler de vardi. Iktidar basarisiz oldugu için halk kurtulusun reçetesini CHP’de buldu” dedi.

IKTIDAR YURUYUSUMUZ HIZLANDI

KILIÇDAROGLU ile birlikte iktidar yürüyüslerinin hizlan-digini; esnafin, çiftçinin, köy-lünün, issizin CHP iktidarina umut bagladigini söyleyen Faruk Akpinar, “Sürekli halka ile iç içeyiz. Insanlarimiz artik issizlikten, iktidarin kötü po-litikalarindan, ekonomik si-kintilardan, tarim alanindaki sorunlardan bikti. Ulkemizin ferahliga kavusmasi, sikintila-rin çözülmesi için CHP iktida-rinin kaçinilmaz oldugunu, artik herkes iyice görmeye basladi. Biz de kongrede bunu iyice gördük. Oradaki insanlar hep bir agizdan ‘iktidar yolcu-lugunu’ haykirdi. Ortaya çikan manzara bizleri çok umutlan-diriyor” seklinde konustu.

YOGUN ILGI

KEMAL Kiliçdaroglu’nun so-lu toparlayacak, halkin sorun-larina çare olacak ve ülkeyi AK Parti iktidarindan kurtara-cak bir profil çizdigini, CHP’nin adim adim iktidara yürüdügünü söyleyen Akpi-nar, “Sayin Kiliçdaroglu ge-rek yeni yönetimi gerekse de söylemleri ile tüm vatandas-larimizin takdirini toplamistir. Kurultay’dan döndügümüz ilk gün ilçede partililerimizin büyük teveccühü ile karsilan-dik. Dün, yaptigimiz 50’ye yakin üye kaydi bu heyeca-ninin, istegin ve iktidarin ayak sesleri” seklinde konustu.
Partinin Kiliçdaroglu ismi ile kenetlendigini, eski Genel Baskan Deniz Baykal’in ku-rultayin ardindan destek me-saji yayinlamasinin da bunun kaniti oldugunu söyleyen Akpinar, “Hiçbir çatlak ses, gereksiz çikis bizi yolumuz-dan döndüremez. Bu vesile ile Belediye Baskanimiz, eski ilçe baskanimiz ve eski mil-letvekilimiz hakkinda yakissiz ifadelerde bulunanlari da kini-yorum. Partimize emek veren herkes bizim için degerlidir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web