Büyük Torbalı

Kimse umutlanmasin seçmenimiz dagilmaz!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kimse umutlanmasin seçmenimiz dagilmaz!
244 Görüntüleme
18 Kasım 2011 - 21:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YAKLASAN ilçe kongresi öncesi ilçe siyasetini degerlendiren AK Parti Ilçe Baskani Adnan Yasar Görmez’in “Torbali’da kemiklesmis sol görünüslü seçmen tabakasi artik dagiliyor. Halk, ideolojik degil hizmete endeksli oy vermeye hazir” seklindeki tespitine CHP Ilçe Baskani Faruk Akpinar’dan itiraz geldi. Özellikle kendi ilçe baskanligi döneminde sol seçmenin tek çati altinda toplanmaya basladigini, dagilma bekleyenlerin hayal kirikligina ugrayacagini söyleyen Akpinar, “Hiç kimse yerel seçim için umutlanmasin. Adayimiz belli, hizmetleri ortada. 3. dönem için de vize istiyoruz” dedi.

GÖRMEZ: SOL SEÇMEN DAGILDI

AK Parti Ilçe Teskilati 24 Kasim da olagan kongresini gerçeklestirecek. Ilçe Teskilati yeni yönetimini belirlemek üzere sandik basina gidecek. Kongre öncesi basina hem kongre hem de ilçe siyaseti ile ilgili genis bir degerlendirmede bulunan Adnan Yasar Görmez, “Torbali’da kemiklesmis sol görünüslü seçmen tabakasi artik dagiliyor. Halk, ideolojik degil hizmete endeksli oy vermeye hazir. Kongremizin ardindan Torbali’da girmedik ev, isyeri birakmayacagiz. Kendimizi tekrar anlatacagiz. Torbali halki, Ak Parti Hükümeti’nin icraatlarinin zaten farkinda. Genel Seçimdeki tercihini bu kez yerelde de kullanacaktir” demisti. Torbali’da sol seçmenin dagildigi tespitine katilmayan CHP Ilçe Baskani Faruk Akpinar, ilçede sol seçmenin dagilmasinin söz konusu bile olmadigini söyledi.

KEMIKLESMIS SOL OYUMUZ VAR

TORBALI’DA sol seçmenin her dönem güçlü oldugunu, özellikle de son dönemde CHP’ye yogun teveccüh oldugunu söyleyen Akpinar, “Torbali’da sol seçmenin dagilip dagilmadigini herkes görüyor. Benim dönemimde CHP’ye diger partilerden geçis var ve tek çati altinda toplanma söz konusu. Her geçen gün güçleniyoruz. Adnan Bey, sanirim kendi seçmenine enerji vermek için böyle bir tespitte bulunmus. Tabiî ki her partide talep ve temennileri gerçeklesmeyenlerin küsmeleri, ayrilmalari oluyor ama genellenemez. Torbali’da kemiklesmis bir sol oyu oldugunu hiç kimse inkâr edemez” seklinde konustu.

BELEDIYE’YI VERMEYIZ

ADNAN Yasar Görmez’in yerel seçimde Torbali halkinin tercihi AK Parti’den yana kullanacagi yönündeki tespiti ile ilgili de konusan Faruk Akpinar, “Biz Belediye’yi vermeyiz. Hizmet eden bir Belediye’yi teslim etme lüksümüz yok. Bizim Torbali’daki son 7 yilda ne kazandirdigimizi herkes görüyor. Özellikle ilçeye disaridan gelenler ‘Torbali kasaba görüntüsünden sehir görünümüne kavusmus. Ilçeniz mükemmel bir duruma gelmis’ degerlendirmesinde bulunuyor. Degisimi sokaklarda hissetmek mümkün. Özellikle sosyal tesislere verilen agirlik gözle görülür bir durumda” seklinde konustu.

3. DÖNEM VIZESI ISTIYORUZ
TORBALI’DA 7 yil öncesine kadar iki kisinin sohbet ede-bilecegi bir mekân olmadigini, Ismail Uygur’un baskanligi dö-neminde bu tür eksikliklerin gi-derildigini söyleyen Faruk Ak-pinar, “Torbali artik her yönü ile tam sehir görünümünde. Bunda çaliskan Belediye Bas-kanimiz Sayin Ismail Uygur’un payi çok büyük. Kendisinin her zaman arkasindayiz. Her ke-sim tarafindan sevilen, takdir edilen bir Belediye Baskanimiz var. Yerel seçimde de iddiali-yiz. Torbali halkindan 3. dö-nem için vize istiyoruz” seklin-de konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web