Büyük Torbalı

Kis bitmeden sezon sonu indirimleri basladi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kis bitmeden sezon sonu indirimleri basladi
325 Görüntüleme
05 Şubat 2010 - 23:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Magaza vitrinleri birbirinden cazip indirim kampanyalarinin duyurulari ile süslenmeye basladi. Yüzde 50’yi bulan indirimler Torbalililardan yogun ilgi görüyor

GIYIM magazalarinin vitrinlerine indirim yazilari asilmaya baslan-di. Magazalarin birbiri ardina yaptigi sezon sonu indirimleri Torbalililardan yogun ilgi görü-yor. Indirimlerden faydalanarak soguk kis günlerinde alacaklari kiyafetlerle soguga karsi korun-mak isteyenler solugu magazalar-da aliyor. Sezon sonu indirimleri bir sonraki kis için hazirlik yap-mak isteyenler tarafindan da ol-dukça ilgi görüyor. Ilçe halkinin yakindan takip ettigi kampanyalar da ‘3 al 2 öde’, ‘1 alana 1 bedava’ gibi kampanyalarin yani sira yüz-de 50 indirimler bulunuyor.

SUBAT AYI SONUNA KADAR DEVAM EDECEK
VATANDASIN firsat olarak de-gerlendirdigi sezon sonu indirim-leri Sedef Giyim’de Aralik ayinin ortalarindan itibaren yapilmaya baslandi. Tüm ürünler için geçerli olan ‘3 al 2 öde’ kampanyasinin yani sira yüzde 50’ye varan indi-rimler de yapan magazanin islet-mecisi Serdar Filiz “Geçtigimiz yil sonunda basladigimiz indirim-lerimiz Subat ayinin sonuna kadar devam edecek. Torbali halki bu indirimlere yogun ilgi gösteriyor. Urünlerimizin büyük bir kismi tü-kendi. Artik yeni sezon ürünlerini ilçe halkinin begenisine sunmaya baslamaya hazirlaniyoruz” dedi.

ALISVERIS IÇIN KAMPANYALAR BEKLENIYOR
TORBALI’DA sezon sonu indi-rimleriyle müsterilerine avantajli alisveris imkani sunan magazalar-dan bir tanesi de Istanbul Exsport. Vatandaslarin artik bilinçlendigini belirterek ilçe halkinin alisveris yapmak için kampanya sezonlari-ni bekledigini söyleyen magaza-nin isletmecilerinden Ali Örsan “Torbalililar sezon sonu kampan-yalarini yakindan takip ediyor. Biz magaza olarak tüm ürünleri-mizde yüzde 50 indirim yaptik. Bu indirime ilgi oldukça yogun. Bu nedenle de bugünlerde isle-rimizde yogun bir hareketlilik söz konusu. Havanin soguk olmasi nedeniyle ceketler daha fazla ta-lep görüyor. Bu yil özellikle de deri ceketler revaçtaydi. Deri ce-ket sahibi olmak isteyenler sezon sonu indirimlerini degerlendir-mek istiyor” dedi.

ÇOK YOGUN ILGI VAR
TUM ürünlerinde sezon sonu in-dirimi yapan ve özellikle de ba-yan gruplarinin yogun ilgi gördü-gü Günes Spor Giyim Magaza-si’nin isletmecisi Tayfur Günes “Müsterilerimiz için kislik ürün-lerde çok cazip indirimler yaptik. Tuniklerimizi ve erkek kazaklari-ni 9,99 TLve 14,99 TL’den satisa sunuyoruz. Kabanlarin fiyatlarini da 39,99 TL ve 29,99 TL’ye indir-dik. Ayrica tüm kotlarimizin fi-yatlarini sabitledik ve 24,99 TL’-den satiyoruz. Bu indirimlerin ya-ni sira bazi indirimli ürünlerimiz-den 2 tane alan müsterilerimiz sa-dece 24,99 TL ödüyor. Bu sezon sonu indirimlerine talep oldukça yüksek. Özellikle son 1 haftadir çok büyük bir ilgi var. Önümüz-deki günlerde yeni sezon ürünle-riyle hizmet vermek için hazirlik-larimizi da yapiyoruz” dedi.

1 ALANA 1 BEDAVA
BAY ve bayan gruplarinda giyim disinda ayakkabi ve çanta çesit-lerinde de sezon sonu indirimleri yapan Collezione’de indirimi de-gerlendirmek isteyen Torbalilila-rin yogun ilgi gösterdigi magaza-lardan biri. Isletme sahibi Mesut Güler “Su anda tüm ürünlerimiz sezon sonu indirimleri kapsamin-da. 1 alana 1 bedava kampanya-mizla müsterilerimize hizmet ve-riyoruz. Bu çok avantajli kam-panyayi degerlendirmek isteyen-ler mutlaka magazamiza ugruyor. Özellikle ayakkabi gruplarimizda-ki ürünlerimiz ilçe halkindan yo-gun ilgi görüyor. Bunun disinda kotlarimiza ve tunik tarzi trikolari-miza talep çok fazla. Önümüzde-ki günlerde yeni sezon ürünleri-miz ile de müsterilerimize hizmet vermeye baslayacagiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web