Büyük Torbalı

Kizilatas’e bayan ögretmen dopingi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kizilatas’e bayan ögretmen dopingi
461 Görüntüleme
25 Nisan 2010 - 21:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ilçenin taninmis sürücü ögretmenlerinden olan Berna Oral, Belma Oral, Fatma Kaplan ve Cevriye Dumlu bundan sonra Kizilates Sürücü Kursu bünyesinde hizmet verecek

2007 yilindan bu yana Torbali’-da hizmet veren Kizilates Sürücü Kursu, her geçen gün kadrosunu genisletiyor. Ilk açildigi yildan bu yana Torbalililarin büyük ilgi gösterdigi Kizilates, bünyesine 4 yeni sürücü ögretmeni daha katti. Ilçenin taninmis sürücü ögret-menlerinden olan Berna Oral, Belma Oral, Fatma Kaplan ve Cevriye Dumlu bundan sonra Ki-zilatei Sürücü Kursu bünyesinde hizmet verecek. Deneyimli ögret-menler, Kizilates’in hizmet kalite-sini daha da arttirmayi hedefle-diklerini belirtti.

HER GEÇEN GUN BUYUYORUZ

EGE Bölgesi’ne birçok subesi olan binlerce kisiye hizmet veren Kizilates Sürücü Kursu, sürücü adaylarina sundugu kaliteli hiz-metle büyük ilgi topluyor. 3 yilda ilçemizde yaklasik 2000 kisiyi ehliyet sahibi yapan Kizilates, gücüne de güç katiyor. Yogun ilgi nedeniyle kadrosunu genisleten Kizilates deneyimli sürücü ögret-menlerini bünyesine dahil etti. Kurs Müdürü Kemal Özdemir, “Islerinde oldukça basarili olan ögretmenleri kadromuza dahil ettigimiz için çok mutluyum. Her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Torbalililara en iyi hizmeti sun-mak için kalitemizi arttirmaya de-vam ediyoruz” dedi.

KALITE KIZILATES’E YÖNLENDIRDI

KIZILATES bünyesinde hizmet verdigi için çok mutlu oldugunu ifade eden Belma Oral, “Torbali’-daki en iyi sürücü kursunda bu-lunmak gurur verici. Kaliteli ve güleryüzlü hizmetin sunulmasi beni burada çalismaya iten en büyük nedenlerin basinda geliyor. Böyle bir kurulusun parçasi oldugum için mutluyum” diye konustu.

UYUMLU BIR KADROYA SAHIBIZ

8 yildir sürücü ögretmenligi yap-tigini ifade eden Fatma Kaplan, “Uzun yillar piyasada çalistigim için bu konuda oldukça deneyim-liyim. Kizilates’te piyasadaki en iyi kurslarin basinda geliyor. Yillarin biriktirdigi deneyimlerle bundan sonra Kizilates bünyesin-de hizmet verecegim. Çok uyum-lu bir kadroya sahibiz. Bu da ça-lisma istegimizi daha da arttiri-yor” seklinde konustu.
Sürücü ögretmenligine Kizilates bünyesinde basladigini söyleyen Berna Oral, “Kaliteli ve deneyim-li bir ekibe sahibiz. Ilçe halkina en iyi hizmeti verecek bir kadro-muz var. Kizilates’i daha ileriye götürmek için elimizden gelenin en iyisini yapacagiz” dedi.

KÖKLU BIR KURULUS

SEKTÖRUN en iyi kursu olmasi nedeniyle Kizilates’i seçtigini bil-diren Cevriye Dumlu, “Ege Böl-gesi’nde hizmet veriyor ve çok eski bir kurulus. Köklü bir firma olmasi nedeniyle tercihimi Kizil-ates’ten yana kullandim. Burada yasadigimiz aile ortamini vatan-daslara yansitacagiz. Kalitemizi insanlara en iyi sekilde lanse ede-cegiz” seklinde konusarak sözle-rini tamamladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web