Büyük Torbalı

Komsu’da pisecek yoldan geçen yiyecek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Komsu’da pisecek yoldan geçen yiyecek
593 Görüntüleme
05 Ocak 2010 - 23:08
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çaybasi’da hizmete giren Komsu Kasap’in sahibi Mehmet Günbey, isletmesindeki et ürünlerini dükkânin önünde bulunan izgarada pisirerek satisa sunuyor.

GEÇTIGIMIZ hafta Çaybasi’nda faaliyete baslayan Komsu Kasap, et, sakatat ve özel yapim sucuk satisi-nin yani sira dükkânin önünde bulu-nan izgarada pisirdigi ürünlerinin satisini da yapiyor. Yoldan geçen müsterinin parasinin Torbali’da kal-masini saglamak istediklerini söyle-yen isletme sahibi Mehmet Günbey, önümüzdeki zamanlarda 1 dönüm-lük bir bahçede hem organik sebze üretimi yapmak hem de daha iyi bir sekilde Izmir-Aydin asfaltindan ge-çen müsterilerine kendin pisir ken-din ye hizmeti vermek istiyor.

SAKATAT ÖN PLANDA
BABASININ Ayrancilar’in ilk kasa-bi oldugunu belirterek uzun yillar süren ticaret hayatinda gida sektö-ründe toptancilik yapigini ve 1 yildir da kasaplik yaptigini söyleyen Gün-bey “Geçtigimiz haftadan beri Çay-basi’da bulunan kasap dükkânimiz ile hizmet veriyoruz. Burada tama-men taze et ve sakatat çesitleri ve özel yapim sucugumuzu müsterileri-mize sunuyoruz. Burada daha çok sakatat satisimiz ön planda. Çünkü Torbali’da sakatat satisi yapan baska bir yer bulunmuyor. Ayrica her yerde bulunmayan ve nadir yerlerde satilan uykuluk da müsterilerimiz için özel olarak temin ettigimiz bir ürünümüz. Müsterilerimizin bizde her zaman uykuluk bulmalari mümkün” dedi.

YOLUN POTANSIYELINI DEGERLENDIRMEK ISTEDIK

GUN içinde çok sayida aracin geç-tigi Izmir-Aydin yolu üzerinde Ay-rancilar’a kadar kendin pisir kendin ye gibi yerlerin bulunmadigini belir-terek bu yolun yogunlugundan fay-dalanmak istediklerini söyleyen Günbey “Torbali’daki bu eksikligi gidermek ve buradaki potansiyelin ilçeye para getirmesini saglamak amaciyla yeni açtigimiz kasabimiz-da normal satisimizin yani sira farkli bir uygulama yapmak istedik. Gelen müsterilerimiz ne yemek istiyorlarsa kasabimizdan seçiyorlar. Biz de onlari en iyi sekilde kendileri için hazirliyoruz. Simdiye kadar çok olumlu tepkiler aldik. Böyle bir hiz-met veriyor olmamizdan hem Çay-basi’li müsterilerimiz hem de yoldan geçen müsterilerimiz çok memnun” seklinde konustu.

BUYUMEK ISTIYORUZ
ZAMANLA büyümek ve daha bü-yük bir tesisle müsterilerine hiz-met vermek istediklerini belirten Günbey “Çaybasi’nda 1 dönüm-lük bir bahçemiz var. Burayi dü-zenleyerek organik sebze yetis-tirmek istiyoruz. Böylece müste-rilerimiz taze ürünlerimizi organik sebzelerimiz ile yiyebilecekler. Böylece saglikli beslenmis ola-caklar. Çaybasi’ndaki projelerimi-zin yani sira Ayrancilar’da da ka-sap ve restaurantin bir arada ola-cagi bir mekan açmayi düsünü-yoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web