Büyük Torbalı

Küçük yürekler büyük hedefler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Küçük yürekler büyük hedefler
188 Görüntüleme
25 Mayıs 2010 - 22:07
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

26 Aralik 2009’da açilan Torbalispor Futbol Okulu, bünyesindeki futbolcu sayisini her geçen gün artiyor. 130 minik futbolcunun bulundugu okulda çalismalar da tüm hiziyla devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafindan Eylül ayinda yapilacak olan resmi turnuvaya hazirlaniyor. Resmi turnuvada mücadele edecek olan A-Genç, B-Genç ve  Yildizlar takimlarini kurmak için çalisma yaptiklarini söyleyen antrenörler Baris Bil-giç ve Osman Unlü, yeni Serhatlar ve Onur-larin yolda oldugunu belirtti.

3 TANE LIGDE MUCADELE EDILECEK

BARIS Bilgi ve Osman Unlü yönetiminde kurulan futbol okulu çalismalarini sürdürür-ken bir yandan da Eylül ayinda yapilacak olan liglere hazirlaniyor. Önümüzdeki aylar-da baslayacak olan bu ligde Izmir’deki pro-fesyonel takimlarin alt yapilari boy göstere-cek. Zorlu bir ligde mücadele edeceklerini ve bu nedenle çok siki bir sekilde çalistikla-rini söyleyen Bilgiç ve Unlü: “Eylül ayinda tam 3 adet ligde mücadele edecegiz. 1992-1993 dogumlu gençler A-Genç, 1994-1995 dogumlu futbolcular B-Genç ve 1996-1997 dogumlu minikler ise Yildizlar Ligi’nde mücadele edecek. Bu liglerde, Altay, Karsi-yaka, Göztepe, Izmirspor, Altinordu gibi takimlarla mücadele edecegiz. Hazirlikla-rimiz tüm hiziyla devam ediyor” dedi.

GENÇLER ABILERINI ÖRNEK ALIYOR

BIRBIRINDEN yetenekli gençleri bünye-sinde barindiran futbol okulunda çalismala-rin profesyonel bir sekilde sürdürüldügünü ifade eden antrenörler: “Futbol okulunda Torbalispor’un gelecegini olusturuyoruz. Çok yetenekli futbolcularimiz var. Onlara alt yapida verilmesi gereken tüm egitimleri veriyoruz. Bu sayede takimda mücadele ettiklerinde kolaylikla adapte olabilecekler. Alt yapidan A takima yükselen Serhat Tokdil ve Onur Özcan, gençlerimize çok iyi birer örnek. Birçok futbolcumuz onlari örnek aliyor. Yeni nesil gençlerimizi en iyi sekilde hazirlayarak, A takim düzeyine getirecegiz” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web