Büyük Torbalı

“Masa basi olusumlar bizi temsil edemez”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Masa basi olusumlar bizi temsil edemez”
216 Görüntüleme
02 Mart 2010 - 22:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GEÇTIGIMIZ hafta Yildirim Baytekin’den bosalan Ilçe Baskanligi koltuguna Musa Çoban’in oturmasi ile hareketlenen Türkiye ilçe teskilatinda çalismalar de-vam ediyor. Kadin Kollari ve Gençlik Kollari’nin aktif çalismalarinin ve üye kayitlarinin devam ettigi Türkiye Degisim Hareketi’nin ilçe kurucularindan Faik Ustü-nol dün bir açiklama yapa-rak son günlerde kamuo-yunda gündeme getirilen CHP’li bazi isimlerin TDH’de Ilçe Baskani olacagi yönündeki iddialarin asilsiz oldugunu söyledi. Partisinin ‘masa basi olusumlar’ ile gündem gelmesinin çok ya-kisiksiz oldugunu söyleyen Ustünol, gündemlerinde bu konularin bulunmadiginin altini çizdi.

BILINÇLI YIPRATMA KAMPANYASI
YILDIRIM Baytekin ile bir-likte Mustafa Sarigül’e CHP’de genel baskan aday-ligini açikladigi dönemden bu yana destek olduklarini vurgulayan Faik Ustünol, desteklerinin gelecekte de ayni sekilde devam edece-gini söyledi. Ustünol, “Biz Yildirim Bey ile birlikte Sayin Sarigül’e destek ver-digimizde CHP içerisinde günah keçisi ilan edilmis-tik. Ama simdi saha 3–5 hafta önce gazetelerde Sa-rigül aleyhine açiklama ya-panlar, bir anda keskin bir dönüs yapti. Bu söylemler ve hareketler gerçek ile il-gisi olmayan iddialardir. Torbali’da TDH’nin Ilçe Baskani olacaklari yönünde açiklamalarda bulunanlari kiniyorum. Artik bu sekilde politika yapmanin devri kapandi. Gerçekçi ve dürüst insanlarin Sarigül hareke-tinde yer alabilecegini özel-likle belirtmek istiyorum. TDH’nin bir ilçe baskani, ilçe yönetimi ve ilçe mer-kezi vardir. Bunun disinda hiçbir masa basi olusum bizi temsil edemez. Mustafa Sarigül’ü ve TDH’yi yipratmak için bilinçli olarak yürütülen bu kampanyadan Izmir Il Teskilatimizin ve Genel Merkezimizin haber vardir” seklinde konustu.

UMUT, MUSTAFA SARIGUL’DE
TURKIYE Degisim Hareketi’ne duyulan teveccühün gün geçtikçe arttigini söyleyen Faik Ustünol, “Partimizin resmi kurulusu Nisan ayi sonu veya en geç Mayis ayi basinda gerçeklesecektir. Kamuoyu arastirmalarinda partimizi henüz kurulmamasina ragmen kimi zaman ilk sirada, kimi zaman ikinci sirada çikiyor. Halkimizi bugünkü kargasa ortaminda yeni arayislar içerisine girmistir. Türkiye için umut Mustafa Sarigül olacaktir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web