REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mobilya kokusu aski ile Torbali’nin ikiz kulelerini dikecekler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mobilya kokusu aski ile Torbali’nin ikiz kulelerini dikecekler
454 Görüntüleme
16 Mart 2010 - 23:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

40 yildir mobilya sektöründe bulunan ve hafta sonu gerçeklestirilen görkemli açilis ile ataga geçen Ankara Mobilya’nin genç isletmecileri Mehmet Ali, Mustafa ve Murat Çinarel kardesler, 2011 yilinda 7000 m²’lik bir magaza daha açmayi planliyor.

1970 yilindan beri mobilya sektöründe Torbalililara hizmet veren Ankara Mobilya hizmet kalitesi ve satis sonrasi hizmet-leriyle müsteri potansiyelini sü-rekli arttiriyor. 40 yilda büyük yol kat eden Ankara Mobilya baslangiçta 170 m ²’lik bir ma-gazayla ilçe halkina hizmet ve-rirken yillardir faaliyet göster-dikleri 2000 m²’den olusan ma-gazalarina geçtigimiz hafta bir yenisini daha ekledi. Hükümet Caddesi’nde bulunan 6 kattan olusan 5000 m²’lik magazala-riyla ilçe halkina sinirsiz ürün yelpazesi sunuyor. Babalarin-dan aldiklari bayragi en iyi yere tasimayi hedefleyen Mehmet Ali, Mustafa ve Murat Çinarel kardesler, 2011 yilinda 7000 m²’lik bir magaza daha açmayi planliyor. Yeni açilan maga-zanin bitisiginde insa edilecek bu magazayla Torbali’nin ikiz kulelerini yapmak istediklerini söyleyen Mustafa Çinarel, müs-terilerine hizmet verecekleri bi-nalari hazirlarken hiçbir mas-raftan kaçinmadiklarini hem müsterilerinin hem de kendile-rinin keyif alacaklari bir ortam olusturduklarini söyledi.

40 YILLIK BASARI
NIGDE Koyunlu’lu olan Çina-rel ailesi 1970 yilinda Torba-li’ya yerelesmis. mobilya sektö-ründe uzun yillar Ankara’da çalisan Mehmet Çinarel, mobil-yaciligi Torbali’ya ilk getiren kisi olmus. Mobilyada koltuk ve kanepelerin yeni yeni yapil-maya basladigi bir dönemde il-çede hizmet vermeye baslayan Mehmet Bey’in vefatinin ardin-dan görevi çocuklari devralmis. 40 yildir Torbalili Emniyet Mü-dürlügü yaninda bulunan maga-zada ilçe halkina hizmet veren Ankara Mobilya; Mehmet Ali, Mustafa ve Murat Çinarel kardesler babalarindan aldiklari bayragi 2010 yilina kadar en iyi sekilde tasidilar. Kiz kardesleri Fatma Akpinar’in da katilariyla birbirlerine kenetlenerek Anka-ra Mobilya’yi bugüne getiren kardesler baslangiçta 170m ²’lik bir alanda hizmet verirken bu-gün iki magazada toplam 7000 m²’lik alanda hizmet vermeye basladilar. Ankara Mobilya bina kapasitesi ile Ege Bölge-sinin en büyük mobilya maga-zalarindan bir tanesi.

“FUARLARI TAKIP EDIYORUZ”
MOBILYA sektörü teknolojinin gelismesine bagli olarak her geçen gün gelisiyor. Sektörde yasanan bu gelismelerin yakin-dan takip edilmesi gerektigini belirten ve Ankara Mobilya olarak gerek yurt içi gerekse yurt disi fuarlarina katilarak sektörü yakindan takip ettikle-rini söyleyen Çinarel “Sektörde elde ettigimiz bu basariyi öncelikle isimizi çok sevmemi-ze ve buna bagli olarak da sek-törü yakindan takip etmemize bagli. Ayni zamanda insanlarla iyi diyalog içinde olmamiz ve tüm personelimizle iyi bir ekip çalismasi yürütmemiz bizi bu-günlere getirdi. Biz satis sonra-sinda da müsterilerimizle bagi-mizi koparmiyoruz ve onlarla bir aile gibi oluyoruz. Bu da müsterilerimizin bize olan gü-venini arttiriyor. Müsterileri-mize ödeme konularinda da yardimci olmaya çalisiyoruz. Bu nedenle de müsterilerimize yapamayacagimiz vade yok. Ayrica kredi kartiyla alisveris yapma zorunlulugu da bulun-muyor” seklinde konustu.

TORBALI 2 CADDEDEN IBARET DEGIL
YENI magazalariyla Hükümet Caddesine farkli bir soluk katan Ankara Mobilya 6 katli bina-sinda Bellona’nin yani sira Tür-kiye’nin önde gelen mobilya ve hali markalarini da müsterile-rine sunuyor. Magazanin ilk 4 katinda 2400 m²’lik bir alanda Bellona ürünleri sergilenirken 2600m²’lik son 2 katinda da diger markalarin ürünlerine yer veriliyor. Urün konusunda si-nirsiz alternatif sunduklarini ve bu sayede Torbali disinda Sel-çuk, Bayindir, Tire ve Aydin bölgelerinde de büyük bir müs-teri potansiyellerinin bulundu-gunu söyleyen Çinarel “Yeni magazamizi hazirlarken son teknolojik sistemleri kullandik. Müsterilerimizin magazamizi gezerken rahat edecekleri bir ortam hazirlamak için hiçbir masraftan kaçinmadik. Tabiki biz de çalisirken keyif alacagi-miz bir ortam yaratmak istedik. Magazamiz için özellikle Hü-kümet Caddesi’ni seçtik. Çünkü Torbali denilince akla sadece Kazimdirik ve Mithatpasa Cad-deleri geliyor. Magazamiz sa-yesinde bu caddenin de canlan-masini ve ilçenin sadece 2 cad-deden ibaret olmadigini göster-mek istedik .Açilisimiza gös-terilen ilgi bizi çok mutlu etti. Magazamizla ilgili çok olumlu tepkiler aliyoruz” dedi.

Yeni magaza yolda
YENI yatirimlara devem edeceklerini belirterek 2011 yilinda açmayi planladiklari yeni magazayla Torbali’nin ikiz kulelerini olusturmayi istediklerini söyleyen Çinarel “Yeni açilan magazamizin hemen yan tarafindaki alani satin aldik. Burada da 7000 m²’lik bir magaza açmayi planliyoruz. Yeni hizmete giren magazamizla birlestirerek Türkiye’nin en büyük mobilya magazasini olusturmayi hedefliyoruz. 2010 yilinda evlenecek olanlar çok sanslilar. Çünkü ürün yelpazemiz oldukça genis. Mobilya alacak olanlarin kesinlikle magazamizi gezmesini tavsiye ediyoruz. Ayrica alinan en küçük bir esyayi dahi uzaklik farki gözetmeden kendi aracimizla teslim ediyoruz.

Mobilya kokusunu duymadan yapamiyoruz
KARDESLERIYLE aralarinda güçlü bir bag oldugunu ve basarilarinda bunun da çok büyük etkisi oldugunu söyleyen Çinarel, herkese birlik ve beraberlik içinde çalisma yürütme-lerini tavsiye etti. Babalarinin kendi-lerine her zaman hayatta bitmeyen servet itibardir dedigini belirten Çinarel, hep bu söz dogrultusunda çalistiklarini ve benim olsun küçük olsun anlayisiyla degil bizim olsun büyük olsun anlayisiyla hareket ettiklerini söyleyerek “Sabah 09:00’dan 21:00’e kadar sürekli çali-siyoruz. Haftanin bir gününü ailele-rimize ayiriyoruz. Fakat o gün bile bizim için geçmiyor. Artik mobilya kokusunu almadan duramiyoruz. Vermis oldugumuz hizmetten müs-terilerimizin de memnun oldugunu görmek bizi çok mutlu ediyor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web