REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Motosikletler kapis kapis

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Motosikletler kapis kapis
285 Görüntüleme
20 Ocak 2010 - 23:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ilçede motosiklet aliskanliginin olusmaya basladigini belirten Sefa Motor’un isletmecisi Metin Kesoglu, kis aylarinda olmalarina ragmen haftada ortalama 10 motosiklet satisi yaptiklarini söyledi

YAZ aylarinin vazgeçilmez ula-sim araci haline gelen ve Torba-li’da da kullanimi her geçen yil yayginlasan motosikletler artik her mevsim kullanilan bir araç haline geldi. Ilçede motosiklet kullaniminin artamaya basladigini belirten Sefa Motor’un isletme-cisi Metin Kesoglu, kis aylarinda olmalarina ragmen haftada orta-lama 10 motosiklet satisi yaptik-larini söyledi. 12 ay boyunca kul-lanilmaya baslayan motosikletler-de geçtigimiz yila damgasini Mondial ürünlerinin vurdugunu belirten Kesoglu ilçede Cup ve köylü tarzi motosikletlerin daha fazla ilgi gördügünü söyledi.

12 AY KULLANILIYOR
MOTOSIKLET satislarinin kis aylari içinde olunmasina ragmen oldukça yogun oldugunu belirte-rek su anda haftada ortalama 10 motosiklet satisi yaptiklarini söy-leyen Kesoglu “Mondial ve Ka-nuni satis ve servisi ile bu yil da en iyi hizmeti sunmaya çalisaca-giz. Motosiklet kültürü Torbali’da yavas yavas olusmaya basladi. Yakita gelen sürekli zamlar da ekonomik ulasim olunu arayan vatandaslari ekonomik yakit kullanimina yöneltmeye basladi. Böylece diger ulasim araçlarina oranla daha az yakit harcayan motosikletler daha fazla kullanil-maya baslandi. Ege Bölgesi mev-simsel olarak motosiklet kullani-mina çok uygun bir bölge. Çok sert iklim kosullarinin olmamasi nedeniyle motosikletler artik sa-dece yaz aylarinda degil kis ayla-rinda da sikça kullanilan araç ha-line geldi. Artik 12 ay boyunca motosiklete binmek mümkün” dedi.

KOLAY KREDI SISTEMI
HER seye oldugu gibi motosik-letlere de zam gelmis olmasina ragmen Sefa Motor olarak bunu müsterilerine yansitmadiklarini belirten Kesoglu “Biz satisa sun-dugumuz ürünlerin fiyatlarina ge-len zamlari yansitmadik. Çünkü ilçede herkesin rahatlikla ekono-mik olan bu ulasim araçlarini ala-bilmesini istiyoruz. Urünlerimiz-de faaliyete basladigimiz yildan bu yana motorlarini plaka ruhsati teslim, sigortasi ve vizesi yapil-mis sekilde kask, tampon ve mo-tosiklet bagaji hediyesiyle anahtar teslim olarak müsterilerimize su-nuyoruz. Ayrica kolay kredi siste-miyle de müsterilerimize uygun vadelerde ödeme imkani sagliyo-ruz. Bu kolayliktan yararlanmak isteyen sigortali, çalisan, emekli, isyeri sahibi yada çiftçilik belgesi olanlar bize basvurabilirler.

CUP VE KÖYLU TARZI
GEÇTIGIMIZ yila Mondial mar-kasinin damgasini vurdugunu be-liren Kesoglu “ Urün yelpazemiz oldukça genis. Her bütçeye ve her zevke hitap edebilecek ürünleri bünyemizde bulunduruyoruz. An-cak geçtigimiz yil en fazla ilgiyi Mondial ürünleri gördü. Müsteri-lerimize daha çok gündelik olarak rahatlikla kullanabilecekleri ürün-ler seçiyoruz. Cup ve köylü tarzi modeller ilçe halkindan daha fazla ilgi görüyor. Çünkü bu tarz motosikletler arazi yapisina daha uygun ve tüketici açisindan daha az masrafsiz. Kullanicilar moto-sikletlerinin bakimlarini düzenli olarak yaptirdiklarinda hiçbir sorunla karsilasmayacaklardir. Garantiden yaralanmanin yolu da düzenli bakim yaptirmaktan geçi-yor. Ayrica piyasada çok farkli ürünler var. Önemli olan yedek parçasi bulunan ve satis sonrasin-da sorun yaratmayacak olan ürün-lerin seçilmesi. Biz yedek parça-larimizda da çok ciddi kampan-yalar yaptik. Böylece ekonomik sikintilar nedeniyle motosikleti-nin bakim ve tamirini yaptirama-yan müsterilerimizin bu sorununa çözüm buluyoruz. Böylece mü-sterilerimizin can güvenligini sag-lamis oluyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web