Büyük Torbalı

Motosikletlere yakin markaj basladi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Motosikletlere yakin markaj basladi
193 Görüntüleme
22 Mart 2010 - 22:47
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Motosiklet uygulamalari geçtigimiz yil oldugu gibi bu yilda devam ediyor. Ekipler dün uygulama boyunca yaklasik 70 araci durdurdu.

HAVALARIN isinmaya baslamasi ile birlikte motosikletler de trafikte daha sik görülmeye baslandi. Ilçe Emniyet Mü-dürlügü yaptigi denetlemelerle tescilsiz, plakasiz, ehliyetsiz, kasksiz motosiklet kullananlara ve egzozlarini açtirmak su-retiyle çevreyi rahatsiz eden sürücülere göz açtirmiyor. Em-niyet ekiplerinin yaptigi denetlemelerde, motosiklet sürücü-lerinin geçtigimiz yila oranla kurallara daha fazla uyduklari gözlendi.

GUNDE 70 MOTOR KONTROL EDILDI
ÖZELLIKLE geçtigimiz yil ilçede meydana gelen moto-siklet kazalari sonrasinda Ilçe Kaymakami Zeki Arslan’in ‘Analar aglamasin’ diyerek olaya el atmasinin ardindan, mo-tosiklet uygulamalari geçtigimiz yil oldugu gibi bu yil da devam ediyor. Ilçe merkezinin belirli noktalarinda denet-leme yapan ekipler, kurallara aykiri hareket eden ve evrak-lari eksik olan motosiklet sürücülerini tek tek durdurdu. Ertugrul Kavsagi ve Hastane Kavsagi’ndaki ekipler ögleden sonra saat 13:00’da motosiklet uygulamasina basladi. Ekip-ler, uygulama boyunca yaklasik 70 araci durdurdu. Uygu-lama sonunda motosiklet kullanicilarinin büyük bir bölümü-nün kurallara uydugu gözlendi. Çalismalarin, ilçedeki moto-siklet kullanicilarinin kurallara tam olarak uyana kadar devam edecegi ifade edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web