Büyük Torbalı

Muhtarlar yardim istemekten bikti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Muhtarlar yardim istemekten bikti
222 Görüntüleme
23 Şubat 2010 - 23:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’nin en fakir mahalleleri arasinda bulunan Çaybasi Yeni Mahalle’nin eski muhtari Ismail Alabiçak ve mevcut muhtari Aykut Coskun yeteri kadar hizmet alamamaktan yakiniyor

YILLARDIR unutulmaktan si-kâyet eden Çaybasililar mahal-lenin eksiklikler ve sosyallesme isteklerini sik sik dile getiriyor-lar. Her zaman yetkililerden kendilerine biraz daha önem verilmesini isteyen ve daha iyi bir yasam için mücadele veren Çaybasililar da artik isyan etti. Çaybasi Yenimahalle Eski Muhtari Ismail Alabiçak muh-tarlik yaptigi dönemde mahalle-nin en büyük problemi olan alt yapi problemlerinin giderilmesi için elinden geleni yapmasina ragmen hiçbir sonuç alinamadi-gini söylerken Yenimahalle Muhtari Aykut Coskun, artik kimseden yardim isteyecek yüzlerinin kalmadigini söyledi.
KADERIMIZE TERK EDILDIK

MAHALLENIN basta alt yapi problemi olmak üzere birçok problemleri oldugunu belirten Yenimahalle Muhtari Aykut Coskun, Torbali’daki en fakir mahallenin de Çaybasi Mahal-lesi oldugunu söyleyerek “Çö-züm bulunmasi amaciyla her firsatta sorunlarimizi dile getir-iyoruz. Yetkililerden yardim bekliyoruz. Fakat ne kadar dile getirsek de bosuna konusmus oluyoruz. Çünkü hiçbir proble-mimize çözüm üretilmiyor. Resmen kaderimize terk edil-dik” dedi.

BUNDAN SONRA DEGISMEZ

YILLARDIR Çaybasi için hiç-bir çalismanin yapilmadigini belirterek görev yaptigi süre içinde mahallenin gelismesi için çok çabaladigini ama hiçbir sonuç alinamadigini söyleyen eski muhtar Ismail Alabiçak “Çaybasi’nin kaderi yillardir hiç degismedi. Biz mahalle ola-rak her zaman arka planda kal-dik ve kalmaya da devam ede-cegiz. Bugüne kadar hep istek-lerimizi söyledik ama hiçbir çözüm bulunmadi” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web