REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Muhtarlar Yusuf Balik’a sahip çikti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Muhtarlar Yusuf Balik’a sahip çikti
215 Görüntüleme
18 Nisan 2011 - 20:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Çamlica muhtari hariç tüm muhtarlar Belediye Garaj Amiri Yusuf Balik’tan sikayetçi” diyen Sehitler Muhtari Ali Bulut’a köy muhtarlarindan tepki geldi. Yazibasi Istiklal Mahallesi Muhtari Salih Karinca ise Bulut’u destekledi

ÖNCEKI gün gazetemize yaptigi açiklamada “Çamlica muhtari hariç tüm muhtarlar Belediye Garaj Amiri Yusuf Balik’tan sikayetçi” diyen Se-hitler Muhtari Ali Bulut’a köy muh-tarlarindan tepki geldi. 13 köy muh-tari yaptigi açiklamada Torbali Bele-diyesi’nden ve Yusuf Balik’tan mem-nun olduklarini, her ihtiyaçlarinda hizmet gördüklerini belirttiler. Muh-tarlar adina açiklama yapan Korucuk Muhtari Mustafa Içöz , “Ben AK Partili olmama ragmen, bir mezar kazmak için bile aradigimda Yusuf Balik hemen ekipleri köye sevk ediyor. Bulut’a kesinlikle katilmi-yoruz” dedi.

MUHTARLAR TEPKILI

SEHITLER Muhtari Ali Bulut’un Garaj Amiri Yusuf Balik’i hedef alan “Çamlica Köy muhtari hariç tüm muhtarlar olarak Belediye Garaj A-miri’nden sikâyetçiyiz. En basitinden bir kepçe bile temin edemiyoruz. Baskan Uygur’un tüm bu sikintilar-dan haberi oldugunu sanmiyorum. Yusuf Balik, su anda Torbali Bele-diyesi’nin gizli Belediye Baskani gibi çevresine hükmetmektedir. Baskan yardimcilari bile Balik’a söz geçire-miyor. Tayyip Erdogan’a telefonla ulasabiliyoruz ama Balik’a ulasmiyo-ruz” sözleri ilçe gündemine bomba gibi düstü. Korucuk Muhtari Mustafa Içöz, Helvaci Muhtari Sahin Uysal, Saipler Muhtari Ayhan Sahin, Arslanlar Muhtari Osman Kurtul, Karakuyu Muhtari Vedat Buruncuk, Dagkizilca Muhtari Rahmi Genç, Dagtekke Muhtari Halit Bardak, Kaplancik Muhtari Mehmet Alayli, Bozköy Muhtari Mustafa Sen, Yeni-köy Muhtari Sabri Süral, Ormanköy Muhtari Serafettin Acar, Çamlica Muhtari Erol Ugur, Düverlik Muhtari Fahrettin Unal ve Karakizlar Muhtari Yahya Güven yaptiklari açiklamada, Ali Bulut’un görüslerine kesinlikle katilmadiklarini belirtti.

HIZMET ALIYORUZ

BULUT’A tepki gösteren muhtarlar adina konusan Korucuk Muhtari Mustafa Içöz, “Ali Bulut’un bizleri genelleyerek kendi sahsi meselesini dile getirmesi çok yanlis. Bizim, ne Belediye ile ne de Yusuf Balik ile sorunumuz yok. Kaldi ki her hizmeti aliyoruz. Köyler, Belediye’nin sorumlulugunda olmamasina ragmen istedigimiz zaman hizmet aliyoruz. Belediye, en ufak istegimizde bile ekiplerini köylere sevk ediyor” dedi.

Salih Karinca, Ali Bulut’a hak verdi

AlI Bulut’un Yusuf Balik’a yö-nelik sözlerine Yazibasi Istik-lal Mahallesi Muhtari Salih Karinca’dan destek geldi. Ka-rinca yaptigi yazili  açiklama-da, “Sehitler Muhtari’na hak vermemek elde degil. 2 yildir görevdeyim ama Garaj Amiri Yusuf Balik’i bir türlü göreme-dim. Hiçbir sorunumuzu çö-zemiyoruz. Sehitler Yazibasi’-dan daha sansli. Çünkü biz hiç hizmet alamiyoruz. Sade-ce parklara çim ve 3-5 metre-kareye çiçek ekildi. Onlari da düzenlemeye üseniyorlar. Anons yaptirmak için Garaj’a gitmek zorunda kaliyoruz. Buradan Belediye Baskanimiz Sayin Ismail Uygur’a sesleni-yorum. Sorunlarimizdan ha-berdar olsun” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web