Büyük Torbalı

Mutlu’dan gövde gösterisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Mutlu’dan gövde gösterisi
172 Görüntüleme
20 Nisan 2010 - 22:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Esnaf ve Sanatkârlar Odalari Birligi Baskanligina yeniden aday olan Zekeriya Mutlu’nun Torbali’daki toplantisi gövde gösterisine dönüstü. Rekor katilimin oldugu toplantiya ilçeden de ilgi yogundu

IZMIR Esnaf ve Sanatkârlar Odalari Birligi Baskani Zekeriya Mutlu, 16 Mayis’ta yapi-lacak genel kurul öncesi, top-lanti yaptigi ilçelerdeki esnaf odalarinin tamaminin deste-gini aldi. Seçim öncesi destek turlari düzenleyen Mutlu’nun 6. Bölge Toplantisi Torbali Esnaf Odasi’nin ev sahipli-ginde gerçeklesti. Aksan Din-lenme Tesisleri’nde yapilan toplantida rekor sayida katilim oldu. 375 kisinin katildigi toplanti tam bir gövde gösterisine dönüstü. Oda baskan ve yöneticilerinin destegini alan Mutlu, esnaf teskilatina hizmet vermekten onur duydugunu söyledi. Mutlu’ya tam destek verdikle-rini açiklayan Sezai Tamer, üzerinde Metropolis Antik Kenti’ni simgeleyen Ikiz Kizlar Heykeli’ni hediye etti.

TAM DESTEK

ÖNCEKI aksam Torbali’da yapilan bölge toplantisina Ar-mutlu, Ören, Kemalpasa ve Bagyurdu, Torbali’nin gru-bunda yer alan Selçuk Esnaf, Selçuk Soförler, Selçuk Otel Pansiyoncular Odasi, Bayin-dir Esnaf, Bayindir Soförler, Çirpi Esnaf Odasi, Menderes Soförler Odasi Menderes Es-naf Odasi yöneticileri de ka-tildi. Oldukça coskulu geçen toplantida Esnaf Odasi Bas-kani Sezai Tamer birlik kong-resinde Zekeriya Mutlu’yu destekleyecegini içeren bildi-riyi okudu. Bildiride, “Onur-sal Baskanimiz Mehmet Ali Susam’dan devir aldigi görevi basariyla sürdüren, Birlige sayginlik kazandiran, kesimi-mizi her platformda basariyla temsil eden Sayin Zekeriya Mutlu’nun liderligimizi yap-masindan onur duyuyoruz. Gün birlik beraberlik günü-dür. Sayin Zekeriya Mutlu ile beraber oldugumuzu kamu-oyu ile paylasmak istiyoruz. Gönlümüz, gücümüz sayin Mutlu ile beraberdir” denildi.

BERABERLIGIMIZI SURDURECEGIZ

ESNAF teskilatinin jestleri karsisinda duygulandigi göz-lenen Birlik Baskani Zekeri-ya Mutlu, esnaf yöneticilerine sevgi ve saygiyla yaklasmaya özen gösterdigine dikkat çek-ti. Mutlu, “Bugüne kadar hep beraberdik. 16 Mayis’taki kongremizde yaptigimiz ça-lismalarin hesabini verecegiz, Allah’in izniyle beraberligi-mizi sürdürecegiz” diye ko-nustu.
Birlik baskanligini büyük bir gururla yaptigini kaydeden Mutlu, söyle konustu: “Böl-gelerdeki esnaf yöneticileri-nin samimi yaklasimlari, sev-gi dolu jestleri, ortak beyan-lari karsisinda sevinmemek, duygulanmamak mümkün degil. Esnaf yöneticilerine hizmet vermekten gurur du-yuyorum.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web