Büyük Torbalı

Psikolojisi bozulan cep telefonuna sarilacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Psikolojisi bozulan cep telefonuna sarilacak
219 Görüntüleme
19 Şubat 2010 - 22:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali, son dönemde ‘psikolojisi bozulan ilçeler’ arasinda anilirken Vodafone ilginç bir uygulama baslatti. Psikolojik danismanlik hizmetinden 2,5 TL ya da 33 kontör karsiliginda faydalanabilecek

SON dönemlerde Torbali’da birbiri ardina yasanan intiharlar ülke gündeminde de yer tutar-ken GSM operatörlerinden Vo-dafone bir ilki gerçeklestirdi. Vodafone aboneleri ”Psikolojik Danismanlik Servisi”yle psiko-lojik konularla ilgili uzman psi-kologlarla konusma imkanina sahip olacak. Bu servisle cep telefonu araciligiyla uzman psi-kologlardan psikolojik danis-malik almak mümkün olabile-cek. Psikolojik danismanlik hizmetinden 2,5 TL ya da 33 kontör karsiliginda faydalana-bilecekler. Vodafone’un toplum açisindan faydali çalismalar yapmaya devam edecegini söy-leyen Vodafone Torbali Bayi-si’nin yetkilisi Ertaç Kilinç, psikolojik danismanlik ser-visinin çok önemli bir çalisma oldugunu söyledi.

PSIKOLOJIK SORUNLARIN ÇÖZUMU

DUNYADA ve Türkiye’de pro-fesyonelligini kanitlamis olan Vodafone’un sosyal içerikli ça-lismalarini hiz verdigini ve toplum açisindan büyük fayda saglayacak çalismalar yapmaya çalistigini söyleyen Kilinç “Vo-dafone’nin sosyal projelerinden bir tanesi de Psikolojik Danis-manlik Servisi. Bu hizmetle kendisinin veya bir tanidiginin psikolojik sorunlarinin çözümü hakkinda bilgilenmek ve yön-lendirilmek isteyen Vodafone abonelerinin, konusunda uz-man ve diplomali psikologlar-dan olusan bir ekiple dogrudan görüsme olanagi bulabilecek. ”Psikolojik Danismanlik Ser-visi”nden yararlanmak için ”7535”i aramak yeterli oluyor. Psikolojik danismanlik hizme-tini veren uzman psikologlarin bilgilerinin yer aldigi anons sayesinde kullanicilar, seçtikle-ri bir psikologla konusabil-dikleri gibi her arayislarinda ayni uzmanla konusabilme imkânina da sahip olabilecek. Konusulan süreye göre ücret-lendirme yapilabilecek ”Vodaf-one Psikolojik Danismanlik Servisi”nde bir dakikalik ko-nusma bedeli faturali hatlarda 2,5 lira, koontörlü hatlarda ise 33 kontör” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web