Büyük Torbalı

Ruhi Gülercan CHP ile bulustu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ruhi Gülercan CHP ile bulustu
390 Görüntüleme
25 Ocak 2010 - 23:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Esnaf ve Sa-natkarlar Odasi seçimle-rine 2 hafta gibi çok kisa bir süre kala, baskan aday-lari esnaf, siyasi parti ve sivil toplum kuruluslarina yaptigi ziyaretleri siklas-tirdi. Baskan adaylari bu ziyaretlerde hem ekiplerini tanitiyor hem de yapacak-lari icraatlar hakkinda bil-gi veriyor. 10 Subat’ta ya-pilacak olan seçim için aday olan üç isimden Ruhi Gülercan ve ekibi, dün Cumhuriyet Halk Partisi Torbali Ilçe Teskilati’ni ziyaret etti. Gülercan burada Ilçe Baskani Faruk Akpunar’la görüstü.

ALLAH UTANDIRMASIN
SIVIL toplum kuruluslari önümüzdeki haftalarda ya-pilacak olan 2 oda ve bir kooperatif seçimine kilit-lendi. Torbali Esnaf ve Sa-natkarlar Odasi, Torbali Soförler ve Otomobilciler Odasi, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi seçimlerine kisa bir süre kala baskan adaylari çalismalarini hiz-landirdi. Bu kapsamda Es-naf Odasi baskan adayla-rindan Gülercan dün Ak-punar’a ‘hayirli olsun’ ve nezaket ziyaretinde bulun-du. Ilk olarak ekibini tani-tan Gülercan, “Yogun bir sekilde çalisiyoruz ve hiç durmuyoruz. Allah utan-dirmasin. Esnafin en bü-yük istegi kirginliklarin olmamasi. Sonuçta bu bir seçim ve üç adaydan biri kazanacaktir. Hayirli ve dürüst bir seçim olsun”

ÇOK ÇALISAN KAZANACAKTIR
GULERCAN ve ekibine yaptiklari nezaket ve ha-yirli olsun ziyareti nede-niyle tesekkür eden Faruk Akpunar, “Esnaf Odasi se-çimlerinin, geçtigimiz haf-talarda yaptigimiz ilçe kongresi gibi sikintisiz, kavga ve gürültüden uzak bir sekilde olmasini dili-yorum. Hayirlisi neyse o olsun. Insanlarin en önem-li özverisi, kirginlik ve darginliklarin önüne geç-mek olmali. Çok çalisan mutlaka seçimlerden za-ferle ayrilan taraf olacak-tir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web