Büyük Torbalı

Sadece günese rakip olamayan elektrikçi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sadece günese rakip olamayan elektrikçi
251 Görüntüleme
25 Mart 2010 - 23:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

15 yildir elektrik sektöründe faaliyet gösteren Sami Çelik, teknolojiyi yakindan takip ederek en hizmeti sunmaya çalistiklarini söyledi Çelik: Sadece günesi kiskaniyoruz. Çünkü o bizden daha iyi aydinlatiyor

TEKNOLOJIK gelismelere bagli olarak elektrik ve aydinlatma alanlarinda da de-gisimler yasaniyor. Enerji tasarrufunun büyük öneme sahip oldugu günümüzde elektrik tasarrufu saglayan ampuller ve aydinlatma sistemleri hem çevreye hem de vatandasin bütçesine katki sagliyor. Torbali’da 15 yildir faaliyet gösteren Çe-lik Elektrik’in sahibi Sami Çelik, sektör-deki gelismeleri yakindan takip ederek yasama ve çalisma alanlarin hangi boyutta olursa olsun müsterilerine en iyi hizmeti vermeye çalistiklarini söyledi. Elektrigin sakaya gelmeyecegini belirten Çelik, can ve mal güvenligi açisindan dikkatli olun-masi gerektigini söyledi.

SADECE GUNESI KISKANIYORUZ
15 yildir Torbalililara hizmet veren Çelik Elektrik geçtigimiz günlerde eski Hamam Sokaginda hizmet vermeye basladi. Ege Bölgesi’nde 15 yildan beri yenilikçi tarzi-mizla hizmet veriyoruz. Yillarin birikimi ve uzman kadromuzla kosulsuz müsteri memnuniyetini ilke edinerek müsterileri-mize hizmet veriyoruz. Sektörde yasanan degismeleri ve gelisen teknolojiyi yakin-dan takip ederek hizmette sinir tanimiyo-ruz. Yasama ve çalisma alanlarinin boyutu ne olursa olsun sanayideki fabrikadan baslayip çocuk odasindaki masa lambasi-na kadar olumlu ya da olumsuz etkilerini düsünerek hizmet veriyoruz. Biz sadece günesi kiskaniyoruz. Çünkü o bizden daha iyi aydinlatiyor” dedi.

ENERJI TASARRUFU SAGLAYAN SISTEMLER
TEKNOLOJIK gelismelere bagli olarak sektörde çesitli degisimler yasandigini belirterek bunlardan bir tanesinin de elek-trik tasarrufu saglayan ampul ve aydinlat-ma sistemleri oldugunu söyleyen Çelik “Bu alanda önemli olan düsük maliyetle daha çok aydinlatma saglamaktir. Bu ne-denle biz de müsterilerimize hizmet verir-ken bu konuya özen gösteriyoruz. Ayrica son yillarda çok daha modern aydinlatma cihazlari üretildi. Bunlar iç dekorasyon açisindan da önemli gelismeler. Artik yeni sistemler daha uzun vadede kullanilacak kapasitede üretiliyor. Elektrik kullanimin-da önemli olan enerjinin düzenli bir sekil-de kullanilmasi. Bunun için de odanin metrekaresine uygun aydinlatma sistem-leri kullanilmali. Küçük bir odada büyük bir ampul kullanildigi taktirde daha fazla enerji harcanmis olacaktir. Ayrica televiz-yonlarimizin da sadece kumandadan degil dügmesinden kapatilmasi enerji tasarrufu açisindan yarar saglamaktadir. Kisacasi tüketicinin neyi kullanacagini bilmesi çok önemli” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

ELEKTRIK SAKAYA GELMEZ
ELEKTRIGIN sakaya gelmeyecek bir konu oldugunu ve can ve mal güvenli-gini saglamak açisindan çok dikkat edilmesi gerektigini belirterek bunu saglamanin ilk kurallarindan birinin tecrübeli kisilerle çalismak oldugunu söyleyen Çelik “Özellikle 3’lü prizlere çok dikkat edilmeli. Bozulan fislerin baslari kontrol edilmeli ve gerektigi taktirde degistirilmeli. Eski prizler mut-laka yenilenmeli. Yangin koruma sar-telleri kullanilmali ve kaçak akimlar kesinlikle sökülmemelidir. En fazla problem elektrikli sofbenlerde yasani-yor. Fakat sistem isi gerçekten bilen kisilere yapildigi taktirde hiçbir problem yasanmaz. Evlerimizde sikça kullandi-gimiz üçlü prizler vata göre alinmali. Pazarlardan ucuz ve kalitesiz ürünler kesinlikle alinmamali. Elektrik sakaya gelmez” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web