Büyük Torbalı

Sampiyona müdürden 2. ceza

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sampiyona müdürden 2. ceza
241 Görüntüleme
16 Mart 2013 - 7:27
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TA­EK­WON­DO Ant­re­nö­rü Er­dem De­re­boy­lu’­nun Tür­ki­ye Sam­pi­yo­na­si’­na ög­ren­ci gö­tür­dü­gü için ma­a­si­nin ke­sil­di­gi ha­be­ri­ni geç­ti­gi­miz gün­ler­de ga­ze­te­miz­de ya­yim­la­mis­tik. Sam­pi­yo­na­ya ög­ren­ci gö­tür­dü­gü için ön­ce ma­a­si ke­si­len De­re­boy­lu, sim­di de isin­den ol­du. Halk Egi­tim Mü­dür­lü­gü’n­de üc­ret­li ant­re­nör­lük ya­pan De­re­boy­lu, sos­yal pay­la­sim si­te­si olan Fa­ce­bo­ok’­da­ki ki­si­sel ad­re­sin­den ma­a­sin­dan ke­sin­ti ya­pan Halk Egi­tim Mü­dü­rü Se­la­hat­tin Da­ver­’e is­yan et­misti. Ko­nu­nun ba­sin yo­luy­la gün­de­me gel­me­si­nin ar­din­dan Se­la­hat­tin Da­ver, De­re­boy­lu için 28 Mart ta­ri­hin­den son­ra bir da­ha ta­ek­won­do kur­su açma­ya­cak.

­HA­BER OL­DU, IP­LER GE­RIL­DI
ER­DEM De­re­boy­lu, geç­ti­gi­miz ay spor­cu­su Ali Ko­yun­cu ile An­tal­ya’da dü­zen­le­nen Mu­ay Thai Tür­ki­ye Sam­pi­yon­lu­gu’­na ka­til­di. Ko­yun­cu, tur­nu­va­da üçün­cü oldu. Iki günlük turnuvanin ar­din­dan il­çe­ye dö­nen De­re­boy­lu, Halk Egi­tim Mü­dü­rü Se­la­hat­tin Da­ver’­den izin­siz git­ti­gi ge­rek­çe­siy­le 2 gün­lük ma­a­si­nin ke­sil­di­gi­ni ög­ren­di. Bu du­ru­ma sa­nal alem­den is­yan eden Ant­re­nör De­re­boy­lu, Fa­ce­bo­ok’­tan bu­nu du­yur­du.

­DA­VER: ISI­NI YAP­MI­YOR­DU
­KO­NU hak­kin­da açik­la­ma ya­pan, Da­ver, “In­ce­le­me yap­ti­gi­miz­da De­re­boy­lu’­nun gö­rev es­na­sin­da ye­rin­de ol­ma­di­gi­ni tes­pit et­tik. Spor­cu­la­ri ça­lis­tir­di­gi sa­lo­na git­ti­gim­de ög­ren­ci­le­rin ba­sin­da ol­ma­di­gi­ni gör­düm. Ho­ca­nin gö­re­vi ba­sin­da ol­ma­ma­si bir suç­tur. Bu­nun­la il­gi­li eli­miz­de tu­ta­nak­lar var. Ken­di­si­ni de­fa­lar­ca uyar­dim, ama ne ya­zik ki dik­ka­te al­ma­di. 28 Mart ta­ri­hin­den son­ra ta­ek­won­do kur­su aç­ma­ya­ca­giz” de­di.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web