Büyük Torbalı

Seçim sarkisi ve mars yapmak onlarin isi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Seçim sarkisi ve mars yapmak onlarin isi
315 Görüntüleme
06 Ocak 2010 - 22:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Seçim öncesi partilerin propaganda sarkilari için tercih ettigi firmalarin basinda gelen ve son olarak Torbalispor için mars yaptiklari mars ile gündeme gelen Ekol Müzik, sektörünün profesyonellerinden

TEKNOLOJININ gelismesiyle birlikte kendine küçük bir sistem kuran herkes orkestra kurmaya basladi. Bu yüzden de ilçede özellikle dügünlerde müzik orga-nizasyonu yapan gruplarin sayisi sürekli artiyor. Ilçede faaliyet gösteren müzik gruplarindan biri olan Ekol müzik ve organizasyo-nun isletmecilerinden ‘Frenki’ lakapli Murat Özel vatandaslarin profesyonel hizmet verenleri ayirt etmesi gerektigini söyledi. Büro ile hizmet veren organizasyon gruplarinin bulunmadigini belirte-rek Hüseyin Yener Caddesi’nde bulunan bürolari ile de bu alanda Torbali’da bir ilki gerçeklestirdi-gini söyledi.

HALK AYIRT EDEMIYOR
TEKNOLOJININ gelismesiyle birlikte müzik gruplarinin sayisi-nin çogaldigini belirterek sektör-deki nitelikli kisilerin dügünler disinda yapilan organizasyonlarda ayirt edildigini söyleyen Özel “Eskiden orkestralar emek harca-yarak çalismalarini kendileri üretiyorlardi. Ancak teknolojinin hizla gelismesi ile birlikte herkes kolay yolu tercih etmeye basladi. Kendisine küçük bir sistem kura-bilen herkes orkestra kurmaya basladi. Bu durum sektördeki kalitenin düsmesine sebep oldu. Bu tür kisiler sadece gününü kur-tarmanin pesinde olduklari için çok ucuz isler yapmaya basladi-lar. Bu yüzden de profesyonel olarak is yapanlarin istemis oldu-gu ücret vatandasa pahali geliyor. Halk profesyonel çalisanlar ama-tör çalisan kisileri ayirt edemiyor. Bu konuda bilinçli bir toplum degiliz. Zaten amatör çalisanlar sadece dügünlerde is yapabiliyor-lar. Onun disindaki özel organi-zasyonlarinda tercih edilmiyorlar. Aslinda bu tür kisilerin dügünler-de seçilmesindeki en büyük et-kenlerden bir tanesi de davetiye-lerin bastirilmasi ve dügün salo-nunun kiralanmasi isinin orkes-tranin bulunmasindan önce yapi-liyor olmasi. Önce salon kiralan-digi taktirde dügün sahipleri iste-dikleri orkestra ile çalisamayabili-yorlar. Bizim tavsiyemiz önce or-kestra ile görüsülmesi yönünde” dedi.

TUM HIZMETLER TEK NOKTADAN
YAKLASIK 3 aydir Ekol Müzik ve Organizasyon hizmetleri ile Tor-balililara hizmet verdiklerini belir-terek ilçede büro hizmeti ile faali-yet göstererek bir ilki gerçekles-tirdiklerini söyleyen isletmeciler-den Hasancan Sagdiç “Müsteri-lerimize orkestra, kamera, pro-jeksiyon, ses ve isik, masa ve sandalye temini, salon süslemesi gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Dügün yapacak olan Torbalililar burada A’dan Z’ye organizasyon-la ilgili tüm ihtiyaçlarina cevap bulabilirler. Böylece vatandaslar tek bir noktadan ihtiyaçlarini kar-silayarak hem zamandan tasar-rufu etmis olacaklar hem de sa-dece tek bir kisiyle muhatap ola-caklari için daha az sorun yasa-yacaklar. Torbali halkina en iyi hizmeti sunmaya çalisiyoruz.4 yildir Çetineller Otel’in anlasmali orkestrasiyiz. Ayrica Torbali Bele-diyesi Mehter Takimi’nda Ekol Müzik’ten 3 kisi de yer aliyor. Seçim zamani yaptigimiz sarkilar ile Torbalispor için yapilan son mars bizim referanslarimizdan bazilari. www.ekolmuzik.net ad-resinden de sitemizi ziyaret ede-rek bizimle ilgili her türlü bilgiye ulasilabilir” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web