Büyük Torbalı

Serbest’in pijamali eylem çagrisina Albas’tan destek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Serbest’in pijamali eylem çagrisina Albas’tan destek
190 Görüntüleme
16 Nisan 2010 - 21:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

“Biz de Torbalililar olarak gerekirse Bergamali köylüler gibi pijamali eylem yapmaliyiz” diyen Serbest’e Ak Partili Belediye Meclis Uyesi Nurettin Albas’tan destek geldi.

DUN gazetemize yaptigi açiklamada ilçedeki siyasileri ve sivil toplum kuruluslarini Izmir Büyüksehir Belediyesi tarafindan kurulacak Kati A-tik Bertaraf Tesisine karsi top-lumsal durus sergilemeye davet eden MHP Ilçe baskani Musa Serbest’e Ak Partili Belediye Meclis Uyesi Nurettin Albas’tan destek geldi. “Taskesik ve çevresinde yasayan köylüler bu tesisin kurul-masi durumunda yollara yata-rak eylem yapacaklarin söylü-yor. Bu sadece köylülerle s-inirli kalmamali. Biz de Torbalililar olarak gerekirse Ber-gamali köylüler gibi pijamali eylem yapmaliyiz” diyen Serbest’in çagrisina uyacakla-rini söyleyen Albas her türlü destegi vermeye hazir olduk-larini söyledi. Günde 600 tirin ilçeye giris yapmasinin, 3 bin 200 ton çöpün ilçeye tasinma-sinin kabul edilemez oldugu-nu söyleyen Albas, karardan vazgeçilmesi için mücadele edeceklerini söyledi.

SERBEST’E TESEKKUR

IZMIR Büyüksehir Belediye-sinin tepkiler üzerine Buca ve Bornova’da vazgeçip tesisi Torbali’ya kuracagini açikla-masindan bu yana parti olarak karsi durus sergilediklerini söyleyen Nurettin Albas, “Bü-yüksehir Meclis Uyemiz ve Ilçe Baskanimiz Adnan Yasar Görmez konuyu Büyüksehir Meclisi’ne tasidi bizlerde geçtigimiz hafta; Il Baskani-mizi Ömür Kabak ile görüse-rek tepkimizi dile getirdik. Sayin Il Baskanimiz da gerek tepkiyi gösterdi. Mücadelemi-zi sürecegiz. Bu konuda bizimle ayni görüsten olan her siyasi ve yetkili ile ortak hareket etmeye haziriz. Bu sadece bir partinin ve görüsün degil Torbali’nin geleceginin sorunudur. MHP Ilçe Baskani Musa Serbest’e gösterdigi duyarliliktan dolayi tesekkür ediyoruz ve çagrisini önemse-digimizi belirtiyoruz. Hiç kimse Torbali’nin bu konuda sessiz kalacagini düsünmesin” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web