Büyük Torbalı

Sezai Tamer’le devam

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Sezai Tamer’le devam
297 Görüntüleme
10 Şubat 2010 - 23:26
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Esnaf Odasi’na kayitli 1765 esnaf dün sandik basina gitti. Mevcut baskan Sezai Tamer 805 oy ile esnaftan yeniden vize aldi. Halil Gülcü 678, Ruhi Gülercan 268 oy aldi. Tamer ve ekibi büyük sevinç yasadi.

TORBALI Esnaf ve Sanatkarlar Oda-si’na bagli 1765 esnaf dün sandik basi-na gitti. Mevcut Baskan Sezai Tamer’-in yeniden aday oldugu genel kurulda, eski Baskan Ruhi Gülercan ve Halil Gülcü de baskanlik için yaristi. 805 es-nafin oyunu alan Sezai Tamer yeniden baskanliga seçildi. Seçim sonucunun açiklanmasi ile birlikte Tamer ve ekibi büyük sevinç yasadi. Sezai Tamer’i ilk tebrik eden ise ailesi oldu. Seçim alanina gelen Belediye Baskani Ismail Uygur, Tamer’i tebrik etti ve daha sonra kol kola oda binasina geçti.

“HIZMET HIZMET HIZMET”
GEÇTIGIMIZ hafta gerçeklestirilen Soförler Odasi seçiminin ardindan tüm gözler Esnaf Odasi seçimlerine çevril-misti. Yagmurlu havaya ragmen, Sultan Dügün Salonu’nda gerçeklestirilen ge-nel kurula ilgi oldukça yogundu. Se-çimde siyasi parti ilçe baskanlari, Belediye Baskani Ismail Uygur ve sivil toplum kurulus temsilcileri de hazir bulundu. Divan Kurulu’na Hilmi Kurtoglu, Temel Küçük, Nafi Karaca, Özcan Kilkis ve Hayri Güller seçildi. Genel kurulda oylamaya sunulan dene-tim ve faaliyet raporlari oy çokluguyla kabul edildi. Oylama sunulan raporla-rin ardindan baskan adaylari tek tek kürsüye çikarak konusma gerçeklestir-di. 4 yillik görev süresi boyunca birçok hizmete imza attiklarini ifade eden Se-zai Tamer, “Bu dönem içerisinde ‘hiz-met, hizmet, hizmet’ diyerek görev yaptik. Yaptigimiz hizmet yapacakla-rimizin teminatidir” diye konustu.

127 OY FARK ATTI
KONUSMALARIN tamamlanmasinin ardindan seçime geçildi. 6 sandigin yer aldigi seçimde toplam 1765 kisi oy kullandi. Sezai Tamer, sari pusulayla seçime girerken, Halil Gülcü beyaz, Ruhi Gülercan ise yesil pusulayla girdi. Tamer 805 oy alirken, Gülcü 678 ve Gülercan 268 oy aldi. 14 oy geçersiz sayildi. Esnaf Odasi’na saygi ka-zandirdiklarini söyleyen Sezai Tamer, “Biz sürekli olarak esnaf kardesleri-mizin arkasinda olduk. Söz vermekle degil, gönülden inanmakla olur. Esnafi-mizin isteklerini en içten sekilde yerine getirdik” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web