Büyük Torbalı

Siskom toplantilarin adresi olacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Siskom toplantilarin adresi olacak
381 Görüntüleme
22 Ocak 2010 - 23:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uçüncü katinda bulunan 250 kisilik kapasiteye sahip toplanti salonunda firmalari agirlayan restaurant dügün sezonu için hazirliklarina basladi

DUGUN, nisan gibi merasimlerin yani sira sirketlerin isyeri topla-ntilari için de profesyonel hizmet veren mekanlari tercih etmesi res-taurantlari toplanti salonu hazirla-maya yönlendiriyor. Ayrancilar’da faaliyet gösteren Siskom Re-staurant’da bu mekanlardan bir tanesi. Uçüncü katinda bulunan 250 kisilik kapasiteye sahip top-lanti salonunda firmalari agirla-yan restaurant dügün sezonu için hazirliklarina basladi. Amaçlari-nin ilçe halkina özel günlerinde en iyi hizmeti sunmak oldugunu söyleyen isletme yetkilisi Özlem Küçük, hijyenik bir ortamda kon-foru yasamak isteyenlerin Siskom Restauranti tercih etmesi gerekti-gini belirtti.

DUGUN SEZONUNDA DA VARIZ

SIRKETLERIN toplantilarini nezih bir ortama sahip olan me-kanlarda yapmayi tercih ettigini belirterek nisan ve söz gibi tören-lerin de evler yerine profesyonel hizmet veren mekanlarda yapil-maya baslandigini söylen Küçük “Biz de bu nedenle binamizin 3’üncü katini toplanti ve özel gün kutlamalari için hazirladik. Su ana kadar birçok toplantiya ev sahipligi yaptik. Bunun yani sira nisan merasimleri de organize ettik. Bu yil dügün sezonunda da salonumuzla Torbali ve Ayranci-lar halkina hizmet vermek istiyo-ruz” seklinde açiklama yapti.

EN IYI OLMAYI HEDEFLIYORUZ

TOPLANTI salonlarinin 250 ki-silik kapasiteye sahip oldugunu belirterek müsterilerinin rahat bir sekilde misafirlerini agirlamala-rini saglamak amaciyla en iyi hiz-meti sunmaya çalistiklarini söyle-yen isletme yetkilisi Özlem Kü-çük “ Toplantilarinda ya da özel günlerinde konforu arayanlar restaurantimizi tercih edebilirler. Burada profesyonel bir kadroyla hizmet veriyoruz. Bu sayede ne müsterilerimiz ne de misafirleri hiçbir sikinti yasamiyor. Firma olarak en büyük avantajimiz hij-yene verdigimiz önem. Zaten müsteri potansiyelimizin her ge-çen gün artmasi da bunun en gü-zel kaniti. Restaurantimizin verdi-gi hizmetin disinda toplanti ve da-vet organizasyonlarimizla da ilçe-de en iyi olmayi hedefliyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web