Büyük Torbalı

Soförlerin sandik yarisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Soförlerin sandik yarisi
271 Görüntüleme
29 Ocak 2010 - 23:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali, yarin yapilacak Soförler Odasi seçimine kilitlendi. 885 kisinin oy kullanacagi seçim öncesi adaylar son kozlarini oynuyor. Akman, Ekti ve Karaca yarisiyor

YARIN gerçeklestirilecek Torbali Soförler ve Otomo-bilciler Odasi seçiminde 885 soför esnafi sandik basina gidecek. Basta Belediye Bas-kani Ismail Uygur olmak üzere ilçedeki siyasetçilerin de dikkat kesildigi seçimde sandiktan çikacak sonuç he-yecanla bekleniyor. Sultan Dügün Salonu’nda yapilacak genel kurul sabah saat 10.00 da baslayacak.
Ilk olarak Divan Teskili’nin olusturulacagi kongrenin ar-dindan mevcut yönetimin fa-aliyet ve denetim raporlari okuyacak. Bilanço, gelir ve gider hesaplarinin ardindan adaylar birer konusma ger-çeklestirecek. Mevcut Baskan Civa Ismail Akman’in yeni-den aday oldugu genel kurul-da, Eski Baskan Vekili Remzi Ekti ve Gürsel Karaca da bas-kanlik için yarisacak. Çekis-meli geçmesi beklenen genel kurul öncesi konusan soförle-rin ortak mesaji ‘Soför esnafi-na en iyi hizmeti verecek ki-sinin kazanmasi’ oldu.

HAK EDEN KAZANSIN
SEÇIMIN demokratik bir or-tamda geçmesini temenni eden Civa Ismail Akman, sandiktan çikacak sonuca ve üyenin takdirine saygili oldu-gunu söyledi. Akman, “4 yil boyunca soförlerimize layi-kiyla hizmet verdigimi düsü-nüyorum. Bana ve hizmetle-rime gösterilen yogun ilgi karsisinda yeniden aday ol-dum. Soför kardeslerim san-digin basina gittiginde kime oy verecegini çok iyi bilir. Hak eden kazansin” dedi.

SON GUN KOZU
BELEDIYE Baskani Ismail Uygur’un Ilçe Garaji’nda dü-zenledigi toplantinin ardin-dan dün de MHP Ilçe Baska-ni Musa Serbest Remzi Ekti’-yi destekledigini açikladi. Geçtigimiz aylarda yaptigi açiklamada sivil toplum ku-rulusu seçimlerinde ‘taraf’ olacaklarini açiklayan Ser-best, Soförler Odasi’nda Remzi Ekti ve yönetimini destekleyeceklerini söyledi. Serbest, “Remzi Bey ve eki-binin sosyal hayatta soför es-nafinin çektigi sikintilara va-kif oldugunu biliyoruz. Soför esnafinin daha çok kazanabil-mesi, evine daha fazla ekmek götürebilmesi için hizmet ve-recegine inaniyoruz. Kendisi-ne ve ekibine basarilar diliyo-rum. Seçim basta soför esnafi olmak üzere tüm ilçeye hayir-li olsun” dedi. Serbest’in des-tegini kendisini mutlu ettigini söyleyen Ekti, “Destek veren herkese tesekkür ediyorum. Bütün soför esnafi kendisine 4 yil iyi hizmet verecek bir yönetimi seçmek için sandik basina gitmeli. Ilçemiz ve soför esnafimiz için hayirlisi olsun” dedi.

IYI DUSUNULMELI3,5 yil eski baskan Halis Ak-su, 4 yil da mevcut baskan Civa Ismail Akman olmak üzere yaklasik 8 yil yönetim kurulu üyeligi yapan baskan adayi Gürsel Karaca seçimin tüm soför esnafina ve ilçeye hayirli olmasini diledi.
Seçilmeleri durumunda basta Belediye Baskani Ismail Uy-gur olmak üzere tüm kurum-lara iyi diyalog içerisinde olacaklarini söyledi. Karaca, “Esnafimiz sandik basina gittiginde kendisini yönete-cekleri seçerken iyi düsün-meli” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web