Büyük Torbalı

Söyler: Dinamik ve çaliskan bir yönetim kuracagiz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Söyler: Dinamik ve çaliskan bir yönetim kuracagiz
276 Görüntüleme
08 Ocak 2010 - 23:16
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

HAFTA basinda Il Baskani Ömür Kabak ile yaptiklari gö-rüsme sonunda yönetimi yeni-leme konusunda tam yetki alan AK Parti Ilçe Baskani Hüseyin Söyler önümüzdeki hafta çalismalarina start vere-cek. Il Baskanligi’ndan alaca-gi Yetki Belgesi’nin ardindan yönetimi yenilemek için düg-meye basacak olan Baskan Söyler 30 kisilik Ilçe Yönetim Kurulu’nda en az 10 isim tak-viyesi yapacak. Ilk genel se-çimde partiyi 2007 seçiminde oldugu gibi Torbali’da zirveye çikaracak kadroyu kuracakla-rini söyleyen Söyler, “Dina-mik, çaliskan ve AK Parti misyonunu hakkiyla yerine getirecek bir yönetim olus-turacagiz” dedi.
TESKILAT CANLANACAK
MECLIS üyeleri ve mevcut yönetim kurulu üyeleri ile sü-rekli toplanti halinde oldukla-rini, partiyi ilçede daha ileri noktaya tasiyacak projeleri hayata geçireceklerini söyle-yen Söyler, yönetimin degis-mesinin ardindan seçim star-tini da vereceklerini söyledi. Kadin Kollari ve Gençlik Kollari’nin da yapilanma içe-risine girdigini belirten Söy-ler, “Geçtigimiz genel seçim-de Torbali’da birinci parti olan Ak Parti bu seçimin de alter-natifsiz galibi olacaktir. Il Teskilati’mizin aldigi yönetim yenileme kararini biz de uy-gulayacagiz. Zaten yerel se-çimde bazi arkadaslarimizin meclis üyesi olmasi bakimin-dan bosluklar olusmustu. Simdi yeni ve dinamik bir ekip olusturacagiz” dedi.

AKPUNAR’A TEBRIK

HUSEYIN Söyler önceki gün tek liste ile girdigi seçimde yeniden Ilçe Baskani seçilen Faruk Akpunar’i tebrik etti. Söyler, “Sayin Faruk Akpunar ilçemizin genç siyasetçilerin-den. Kendisine yeni dönemde ve siyasi hayatinda basarilar diliyoruz” dedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web