Büyük Torbalı

Tak, takistir; spor yap!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tak, takistir; spor yap!
315 Görüntüleme
10 Ocak 2010 - 23:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

B-Fit Saglikli Yasam Merkezi üyelerine gümüs taki ve dogal tas çesitleri ile de hizmet vermeye basladi. Merkezin isletmecilerinden Saliha Mutlu özellikle gümüsün çok saglikli bir taki olduguna vurgu yapiyor.

BAYANLARIN vazgeçilmez aksesuaridir takilar. Degerli ve saglikli bir maden olmasi ve altina göre fiyatinin daha uy-gun olmasi nedeniyle birçok bayan gümüs taki kullanmayi tercih ediyor. Yaz aylarinda Torbalili bayanlara hizmet ver-meye baslayan B-Fit Saglikli Yasam Merkezi üyelerine gü-müs taki ve dogal tas çesitleri ile de hizmet vermeye basladi. B-Fit Torbali Subesi’nin islet-mecilerinden Saliha Mutlu gençlik yillarinda baslayan gü-müs taki merakinin kendisini bu ürünlerin satisina yöneltti-gini belirterek 20 yildir gümüs takilari bayanlarla bulusturdu-gunu söyledi. Gümüs takilarin sik oldugu kadar insani rahat-latan bir özelligi de oldugunu söyleyen Mutlu, gümüs alacak olan bayanlarin üzerinde 925 rakaminin bulunup bulunmadi-gina dikkat etmesi gerektigini söyledi. Mutlu, kullanilmadigi zaman gümüs takilarin hava almayacak sekilde saklanmasi gerektigini belirtti.

SAGLIKLI YASAM VE SIK TAKILAR
20 yildir gümüs taki satisi yaptigini belirterek ilk olarak Alsancak Sevgi yolunda ürün çesitlerini müsterilerine sundu-gunu ve daha sonra da 2 yil Torbalililara hizmet verdigini belirten Mutlu “Gençlik çagla-rimda gümüs takiya asiri bir merakim vardi. Bu merakim sayesinde gümüs takilarla ya-kindan ilgilenmeye basladim. Kisa bir süre sonra da gümüs takilari baska bayanlarin bege-nisine sunmaya karar verdim. Her yaz Didim Akbük’te de gümüs takilari müsterilerime sunuyorum. Torbali’da B-Fit ile bayanlara hizmet vermeye basladiktan bir süre sonra bu ürünlerimi üyelerimize de sun-mak istedim. Böylece üyeleri-miz spor yaparak saglikli bir hayata kavustuklari gibi siklik-larini tamamlayacak aksesuar-larini da temin edebiliyorlar” dedi.

DOGAL TASA YOGUN ILGIHAVA ALMADAN SAKLANMALI
PIYASADA metalden yapilan takilari gümüs diyerek satanla-rin bulundugunu söyleyen Mutlu “Bayanlar gümüs taki alirken çok dikkatli olmali. Öncelikle güvendikleri kisiler-den alisveris yapmayi tercih etmeliler. Alacaklari takinin gümüs oldugunu ise üzerinde 925 yazan damgadan anlayabi-lirler. Eger takinin üzerinde bu rakam yoksa o taki kesinlikle gümüs degildir. Torbalili ba-yanlar daha çok yüzük ve kü-pelere ilgi gösteriyorlar. Büyük yüzükler daha ön planda. Geçt-igimiz yildan beri de yakut, zümrüt ve ametist taslari re-vaçta” dedi. Gümüsün kullan-dikça parladigina da deginen Mutlu “Gümüs kullanilmadan uzun süre bekletildiginde ok-sitlenme yapar ve kararir. An-cak kullanmaya basladiginizda eski parlakligini kazanir. Gü-müs takilar saklanirken kesin-likle açikta birakilmamalidir. Hava ile temas etmemesi için beyaz bir kâgida sarilarak sak-lanabilir” dedi.

INSANI RAHATLATIR
GUMUSUN çok saglikli bir taki olduguna vurgu yapan Mutlu “Gümüs vücuttaki elektrigi alarak insani rahat-latiyor. Bu sebeple de sik oldugu kadar saglikli bir ta-ki. Ancak bir çok kisi gü-müsün bu olumlu etkilerinin farkinda degil. Ayrica son zamanlarda altin fiyatinin iyice yükselmesi sebebiyle altin taki alamayan bayanlar gümüs takilara yönelmeye basladi” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web