Büyük Torbalı

TDH Teskilati, Il Baskanini agirladi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TDH Teskilati, Il Baskanini agirladi
189 Görüntüleme
16 Mart 2010 - 23:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TDH Il Baskani Nihat Demirkol dün Torbali teskilatini ziyaret etti. Ziyarette yogun ilgi gören Demirkol, en kisa zamanda yeni ilçe baskaninin atanacagini belirterek, son günlerde Torbali kamuoyunda gündem gelen dedikodular ile ilgili ise “Kimse kendi kendine gelin güvey olmasin” dedi.

SISLI Belediye Baskani Mustafa Sarigül liderligin-deki Türkiye Degisim Hare-keti’nin Ilçe Teskilati dün Il Baskani Nihat Demirkol’u agirladi. Demirkol’u Eski Ilçe Baskani Yildirim Bay-tekin ve kalabalik bir grup partili karsiladi. Il Baskani’ni çiçeklerle karsilayan Bayte-kin, heyetini tek tek tanitti. Nihat Demirkol partilesme çalismalarinda sona geldik-lerini belirterek, “Tüzük ve programlar bitti sayilir. Yakin zamanda gerekli tanitimlar yapilacak” dedi. Programda Torbali Kars Ardagan Igdir-lilar Dernegi Baskani Nuret-tin Çelik de bulundu. Ziya-rette, Eski Ilçe Baskani Yil-dirim Baytekin’in yönlendir-mesi ile önümüzdeki gün-lerde yogun islerinden dolayi görevden ayrilma karari alan Musa Çoban’in yerine ilçe baskani atanacagini söyledi.

4 AYDA 600 UYE
DEMIRKOL çiçeklerle kar-silandigi ilçe binasinda üye-lerin ve basin mensuplarinin sorularini yanitladi. Yeni ilçe baskaninin birkaç günde açiklanacagini belirten De-mirkol, “Su anda Ilçe Bas-kanligi görevini eski Ilçe Baskanimiz Yildirim Bayte-kin sürdürüyor. En kisa za-manda Sayin Baytekin’in ayarinda bir ilçe baskani be-lirleyecegiz” dedi. Partilesme sürecinde Izmir’de 24 ilçede teskilatlandiklarini belirten Baskan Demirkol, “Birçok ilde diger partilerin isiklari yanmiyor. Sadece bizim isik-larimiz yaniyor. Torbali’da dört aydir hizmet ediyoruz. Bu kadar kisa sürede 600 gi-bi bir üye sayimiz var. Bu da demek oluyor ki partimizi kurdugumuzda büyük yarista biz de variz. Ankara’daki genel merkez binasi tamam-lanmak üzere. Biz oraya mi-safir olarak degil kalici ola-rak gidiyoruz. 81 ilde ör-gütlendik” seklinde konustu.
Kadinlarin siyasette aktif ol-masina büyük önem verdik-lerini söyleyen Demirkol, “Hanimlar siyasette çok ö-nemli bir yere sahipler. Par-timizde %30’luk bayan kadin kontenjani var” dedi.

IDDIALARI GERÇEK DEGIL
IL Baskani Demirkol, ziyarette Mert Kaya’nin ilçe yönetimini degistirecegi yönündeki iddialarini ve eski CHP Ilçe Baskani Ertan Çelik ile Halil Gülcü’nün TDH’ye geçecegi yönündeki iddialarini da degerlendirdi. Torbali Teskilati’ndaki tüm gelismelerin Il ve Genel Merkez’in kontrolünde oldugunu söyleyen Demirkol, “Hiç kimse kendi kendine gelin güvey olmasin” diyerek iddialara son noktayi koydu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web