Büyük Torbalı

Tek tas diger takilari solladi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tek tas diger takilari solladi
379 Görüntüleme
04 Şubat 2010 - 23:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TAKI kullanmayi seven Torbalili-ar son dönemlerde hazir almak yerine siparis üzerine yaptirmayi tercih etmeye basladi. Böylece bütçesine uygun yada istedigini gibi bir ürüne sahip olabilen ilçe halki daha çok alyans ve tek tas yüzük siparisi veriyor. Özel sipa-ris ve tamirat ile 2.Hürriyet Cad-desi’nde faaliyet gösteren Yunus Gold’un sahibi Yunus Yün, birçok kisinin yüksek ücret ödeyerek ye-nisini almak yerine elindeki ürü-nü yenisiyle degistirmeyi ya da tamir ettirmeyi tercih ettigini söyledi.

100.000 ÇESIT MODEL
ÖZEL siparis ve tamir isleri yap-tiklarini belirterek gümüs, altin, pirlanta ve yakut gibi her türlü malzemeyi kullandiklarini söyle-yen Yün “Müsterilerimizin istedi-gi tüm siparisleri yapabiliyoruz. Elimizde yaklasik 100 bin çesit model var. Fakat bu rakam gelec-ek taleplere göre artabilir. Müste-rilerimiz sadece nasil bir ürün is-tediklerini düsünüyor biz kendile-ri için takilarini hazirliyoruz. Be-nim uzmanlik alanim alyanslar üzerinde fakat tüm taki çesitlerini kusursuz bir sekilde hazirlayabili-yoruz” dedi.

SIPARIS VERMEYI TERCIH EDIYORLAR
VATANDASIN son zamanlarda takilarini hazir almaktan çok sipa-ris vermeyi tercih ettigini belirten Yün “Çünkü hazir olarak kendi istedikleri gibi ürün bulmalari zor olabiliyor. Siparis ile piyasada mevcut olan ürünler üzerinde de-gisiklik yapilabiliyor. Böylece hayallerindeki ürüne kusursuz olarak kavusabiliyorlar. Torbali-lilar en çok alyans ve tek tas yü-zük siparisi veriyor. Bunlarin yani sira ilçede son dönemler de en fazla tercih edilen ürünleri isim kolye ve yüzükler” dedi.

BUTÇEYE GÖRE TAKI
BAZI vatandaslarin siparis üze-rine yapilan ürünlerin fiyatinin çok daha yüksek olacagini düsü-nebildigini belirterek siparisle piyasadaki bir ürünün çok daha ucuza mal edilebilecegini söyle-yen Yün “Fakat hazir olarak sati-lan ürünleri siparis ile daha ucuza mal edebileceginiz gibi kullanila-cak olan malzemeye göre hazirla-rindan biraz daha yüksek fiyata mal edilebiliyor. Fakat bütçesine göre hareket etmek isteyenlerin tercihi genellikle siparis yapim-lardan yana oluyor. Çünkü her bütçeye uygun ürün hazirlayabi-liyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web