Büyük Torbalı

Tip Merkezi özel hastane yolunda

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Tip Merkezi özel hastane yolunda
227 Görüntüleme
08 Haziran 2010 - 22:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Son 1 ayda önemli yeniliklerin yasandigi Torbali Tip Merkezi’nde açilan poliklinik ve laboratuvarlar sayesinde sube sayisi 11’e yükseldi. Kurumda hedef, ilçeye özel hastane kazandirmak

GEÇTIGIMIZ ay el degistiren Özel Torbali Tip Merkezi’nde yenilikler basladi. Gögüs Has-taliklari, Ortopedi ve Travma-toloji, Nöroloji bölümleri, So-lunum Fonksiyon, Alerjik deri-prick ve video brankskopi test-leri bu haftadan itibaren Torba-lililarin hizmetine sunuldu. Açilan poliklinik ve laboratu-varlar sayesinde sube sayisi 11’e yükseldi. Saglik sektörün-de 18 yillik bir deneyime sahip olduklarini ve ilçe halkinin ihtiyaçlarina en iyi cevabi verebileceklerini belirten Özel Torbali Tip Merkezi Müdürü Bora Ersan, hedeflerinin ilçede özel bir hastane açmak oldugu-nu açikladi. Ersan: “Deneyimi-mizi kisa sürede isimize yansittik ve 1,5 ayda hasta sa-yisini yüzde 20 arttirdik” dedi.

YENI POLIKLINIKLER AÇILDI

ÖZEL Torbali Tip Merkezi’ni alan Acil Hekimi Kadir Ugur-han, Izmir’de bulunan Mersinli Tip Merkezi ve Mersinli Mobil Saglik Hizmetleri Merkezi ile sektörde 18 yildir hizmet veri-yor. Torbali’nin son yillarda artan nüfusu ve buna paralel olarak yasanan gelisim nede-niyle ilçede böyle bir eksiklik tespit ettiklerini belirten Bora Ersan: “Saglik hizmetinde ya-sanan aksakliklari gidermek için Torbali’ya geldik. Ilk ola-rak da mevcut poliklinikle-rimizin sayisini arttirmak iste-dik. 1,5 ay boyunca vatandas-larimizin en çok hangi bölümü istediklerini ve hangi testler için Izmir’e gittiginin arastir-masini yaptik. Yapilan arastir-ma sonrasinda gögüs hastalik-lari, ortopedi, nöroloji gibi bö-lümler ve solunum fonksiyon, alerjik deri-prick, video brank-skopi testleri için Il’e gidiliyor-du. Vatandaslarimizin bu sikin-tisini gidermek için bu polik-linikleri açtik” diye konustu.

HEDEF ÖZEL HASTANE

TORBALI hizmet vermeye basladiklari ilk günden itibaren hummali bir çalisma içerisine girdiklerini söyleyen Ersan: “Dahiliye, çocuk sagligi ve hastaliklari, genel cerrahi, ka-din hastaliklari, dogum, agiz ve dis sagligi branslarina yenile-rini ekledik. Ilerleyen dönem-lerde göz ve kulak-burun-bogaz polikliniklerini de hiz-mete açmayi hedefliyoruz. SGK ve  özel sigortalarla an-lasmalarimiz var. Ancak en bü-yük hedefimiz her dalda hiz-met veren tam tesekküllü bir özel hastaneyi Torbali’ya aç-mak. Torbali’da bu potansiyel var. Çünkü ilçedeki hastalarin büyük bir bölümü Izmir’e gidi-yor. Bu projemizle hem bunla-rin önünü kesmek hemde Tire, Selçuk, Bayindir, Ödemis gibi ilçelere de hizmet vermeyi a-maçliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web