Büyük Torbalı

Torbali, Sabanci güvencesini benimsedi; Diasa’larin sayisi 4’e çikti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali, Sabanci güvencesini benimsedi; Diasa’larin sayisi 4’e çikti
322 Görüntüleme
21 Haziran 2010 - 21:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Marketçilikte 30 yili geride birakan DiaSa’nin Torbali’daki 4.magazasi Erdinç Tekirli Caddesi’nde hizmete girdi. Magaza sahibi Hatice Demirkan: Daima indirimli alisveris imkâni sunuyoruz

TURKIYE’DE Sabanci Grubu ortakligiyla faaliyet gösteren DiaSa’nin Torbali’daki magaza sayisi 4’e yükseldi. DiaSa, Uluslararasi Carrefour Grup çatisi altinda, dünyanin ileri gelen indirim gida perakendecileri arasinda yer aliyor. Faaliyet gösterdigi 8 ülkede 52,375’in üzerinde çalisani bir araya getiren, 4,795 kendi magazasi, 1,457 franchise magazasi ve 44 lojistik platform ile her zaman en iyi kaliteyi en iyi fiyata sun-mak için çalisan 30 yillik deneyi-me sahip DiaSa, Hatice Demirkan tarafindan Erdinç Tekirli Cadde-si’nde görkemli bir açilisla Tor-bali halkinin hizmetine girdi. Sat-mis oldugu birçok ürünlerinde indirimli fiyatlarla dogrudan halka satis yapan DiaSa Alisveris Ma-gazasi Torbali halkindan yogun ilgi gördü. Magaza sahibi Hatice Demirkan: “Torbali’da halkimiza en iyi hizmeti vermek adina magazamizi hizmete açtik. Kaliteli ve ucuz ürünlerimizle herkesin bütçesine göre alis veris yapmasi için bu magazayi açtik” dedi.

TORBALI BU YATIRIMI HAKEDIYOR

TURKIYE’DE Aralik 1999’da hizmet vermeye baslayan indirim süpermarketi DIA, 2000’deki Sabanci ortakligi ile Türkiye’de DiaSa olarak daha da güçlenmis ve is hacmi, magaza ve çalisan sayisi yönünden önemli bir büyüme kaydetti. Ilk magazasini Ara-lik 1999’da açan DiaSa, 2010 yili itibarîyle 680’den fazla magazasiyla ve 2.800 çalisaniyla tüketici-sine hizmet vermekte. Torbali’da da kaliteli ürün satisini sunmanin yani sira bir çok gence is imkâni sundugunu belirten Hatice Demir-kan: “Böyle bir yatirim yapmaktan oldukça mutluyum. Halkimiz bunu hak ediyor. Birçok gencimi-ze de is imkâni sagladik. Benim için bu ayri bir mutluluk. Su anda bir çok ürünümüzde indirim var. Yeni magazamiza bütün herkesi bekliyoruz. Bütün Torbali halkina hayirli ugurlu olsun” seklinde konustu.

DAIMA INDIRIMLI ALISVERIS

DIASA’NIN indirim süpermarke-ti oldugunu, her kesime hitap eden bir fiyat politikasi oldugunu söyleyen Demirkan, “Sloganimiz ‘daima indirimli alisveris’. Çünkü DiaSa’da ürünler piyasa fiyatla-rinin çok altinda fiyatlarla satilir, bu da sürekli indirim anlamina gelir. Ayrica belirli periyotlarda düzenlenen kampanyalarla zaten ucuza satilan ürünler, inanilmaz fiyatlarla müsteriye sunuluyor. Marketimizde seçenek çok. Kali-teyi ucuza satarak müsterilerimizin ekonomisine de katkida bulu-nuyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web