Büyük Torbalı

Torbali’da evlenenler Kusadasi’nda albüm yaptiriyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’da evlenenler Kusadasi’nda albüm yaptiriyor
326 Görüntüleme
08 Haziran 2010 - 21:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Mart ayindan bu yana Dag Restaurant’ta doga çekimlerini gerçeklestiren Foto Metin Haziran ayi itibariyle birlikte doga çekimlerine Kusadasi, Tusan ve Marina’yi da katti

TORBALI’DA uzun süredir faa-liyet gösteren fotografçilardan Foto Metin ilçede bir ilki gerçeklesti-rerek doga albümü olusturuyor. Özellikle evlenecek olan çiftlerden yogun ilgi gören doga çekimleri stüdyo çekimleriyle birlestirilerek özel bir albüm olusturuluyor. Sektörde hep ilklerin ve yenilikle-rin öncüsü olmaya çalistiklarini söyleyen isletme sahibi Metin Biter “En mutlu saatlerinizi sevdigi-niz dis mekânlarda ölümsüzlesti-rebilirsiniz. Yaptigimiz bu özel do-ga çekimleri için müsterilerimiz-den ekstra bir ücret talep etmiyo-ruz” dedi.

KUSADASI, TUSAN VE MARINA’DA ÇEKIM YAPIYOR

SUBAT ayindan bu yana stüdyo çekimlerine doga çekimlerini de ekleyen Foto Metin, son günlerde yapmis oldugu yenilikler ile doga çekimlerine hiz kazandirdi. Mart ayindan bu yana Dag Restaurant’ta doga çekimlerini gerçeklestiren Foto Metin Haziran ayi itibariyle birlikte doga çekimlerine Kusada-si, Tusan ve Marina’yi da katti. Geçtigimiz haftalarda evlenen çift-lerin doga çekimlerini Kusadasi, Tusan ve Marina’da gerçeklestirdi-gini belirten Metin Biter; “ Kusa-dasi’nda ilk doga çekimlerimizi geçen hafta yaptik. Artik Torbali halki doga çekimlerini daha çok tercih etmeye basladi. Doga çekimi yaptirmak isteyen çiftlerimiz bizle-re gelip 1 hafta öncesinden rande-vu almak zorundalar. Bizim verdi-gimiz saate göre öncelikle stüdyo-da bir kaç çekim yapiyoruz. Daha sonra da isterlerse bizim aracimizla isterlerse kendi araçlari ile çekim yapacagimiz Kusadasi, Tusan ve Marina’ya gidiyoruz.” dedi. Kali-teli doga çekimi yapabilmek için profesyonel fotograf makineleri ile çalisan Foto Metin sahibi Metin Biter, 25 megapiksel fotograf ma-kinesi aldiklarini belirtti. Uygun fiyatlarda kaliteli hizmet sunan Foto Metin doga çekimlerinde sinir tanimadiklarini da belirtti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web