Büyük Torbalı

Torbali’nin erkekleri kellige kafa tutmaya basladi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’nin erkekleri kellige kafa tutmaya basladi
276 Görüntüleme
01 Şubat 2010 - 23:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kisisel bakimlarina özen göstermekte âdeta bayanlarla yarismaya baslayan erkeklerin en çok kafaya taktigi sorunlarin basinda kellikgeliyor. Tamer Erkek Kuaförü satisa sundugu Biomeen saç ve cilt ürünleri ile kellige çözüm bulmaya çalisiyor.

TORBALILILARA faaliyet gösteren Tamer Erkek Kuafö-rü müsterilerinden gelen ta-lepler dogrultusunda yaklasik 1 yildir Biomeen ürünleriyle de hizmet veriyor. Torbalili erkeklerin artik kisisel bakim-larina çok önem verdigini belirten isletme sahibi Tamer Tünelli, ilçede saç problemi olan erkeklerin sayisinin çok fazla oldugunu ve bu proble-me sadece erkeklere yönelik olan Biomeen ürünleriyle çözüm bulmaya çalistiklarini söyledi.

ERKEKLER KENDILERINE ÖNEM VERIYOR
BERBERLERIN artik saç ve sakal kestirilen mekanlar ol-maktan çiktigini belirterek Torbalili erkeklerin kendile-rine çok önem vermeye basla-diklarini söyleyen Tünelli “Müsterilerimizden gelen talepler dogrultusunda saç ve cilt problemlerinin çözümün-de oldukça etkili olan Biome-en ürünlerinin bayisi olarak hizmet vermeye basladik. Biomeen Kozmetoloji Egitim-cileri Dernegi’nin 2008 Koz-metoloji Basari Ödülleri kap-saminda yilin en iyi erkek ba-kim ürünü seçildi. Bu ürünün diger saç ve cilt bakim ürün-lerinden farki erkek genleri baz alinarak sadece erkeklere yönelik olarak üretilmis ol-masi” dedi.

ILÇEDE SAÇ PROBLEMI OLAN ERKEK ÇOK FAZLA
TORBALI’DA basta saç problemi olan çok sayida er-kek bulundugunu belirterek bayisi olduklari ürünle bu so-runlarina çözüm üretmeye çalistiklarini belirten Tünelli “Günümüz kosullarinda, koz-metik ürünlerde kullanilan sentetik maddeler çevre kirliligi ve kisinin genetik özellikleri gibi pek çok etken saç ve cilt sorunlari yasanmasina sebep oluyor. Bu nedenle insan sagligi ve güzelligi için üretilen tüm maddelerin dogal olmasina özen gösterilmelidir. Biomeen’de tamamen dogal olarak üretilmis bir üründür. Erkeklerde saç dökülmesi ve saçlarin seyrelmesi birçok sebep yüzünden ortaya çikar. Biomeen ürünlerinin saç bakim serisi saç dökülmesini azaltan ve saç olusumunu saglayan dogal ve bitkisel formüllerle yapilir” dedi.

CILT BAKIMI URUNLERICILDIN islevlerini yerine getirebilmesi için düzenli olarak nemlendirilmesi, vitamin ve minerallerle beslenmesi gerektigini belirten Tünelli “Biomeen ürünlerinin cildi temizlemek, kaybettigi nemi geri kazandir-mak, nem seviyesini koru-mak, direncini arttirmak, tah-ris ve kizarikliklari azaltmak, ferahlamasini saglamak, cildi besleyerek canlandirmak ve mikroplara karsi korumak gi-bi etkileri vardir. Cilt bakimi ürünleri arasinda da tras son-rasi balsam, yüz temizleyici ve onarici serum, yüz yikama jeli, peeling krem, cilt bakim kremi ve kil azaltan konsantre serum bulunmaktadir” seklinde konustu.

ERKEKLERIN TERCIHI
BAKIMLI erkeklerin terci-hinin Biomeen ürünlerin-den yana oldugunu belir-ten Tünelli “ Saç bakim se-risinin içinde saç dökülme-sine karsi sampuan, saç olusumu saglayan serum ve saç dökülmesini önle-yen sekillendirici krem bu-lunmaktadir. Bu ürünlerin tamami güçsüz saç kökle-rini besler, saç dökülmesi-ni azaltir ve saç olusumu-nu destekler. Havanin ve günes isinlarinin yaptigi tahribata karsi saçi korur. Düzenli kullaniminda saç dökülmesini azaltir ve saç olusumunu saglar” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web