Büyük Torbalı

Torbali’nin istekleri Cumhurbaskani’nin masasinda

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’nin istekleri Cumhurbaskani’nin masasinda
246 Görüntüleme
26 Mart 2010 - 22:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali Ticaret Odasi Yönetim Kurulu Baskani Behçet Çinar ve Meclis Baskani Abdulvahap Olgun bugün 18.15 de yapilacak EBSO Meclisinde Cumhurbas-kani Abdullah Gül ile bulusacak. EBSO’nun Gül’e sunacagi sorunlari içeren raporda Torbali’nin istekleri de yer alacak

TURKIYE’NIN ilk bölgesel sanayi odasi olan Ege Bölgesi Sanayi Odasi(EGSO) Meclisi, kuruldugu 1950 yilindan bu yana ilk kez bir Cumhurbas-kanini bugün konuk olarak a-girlayacak. Manisa’daki Mesir Festivali’ne geçmeden önce Izmir’e gelecek olan Cumhur-baskani Abdullah Gül, saat 18.15’de EBSO Meclisi’nde sanayicilere hitap edecek. Is dünyasinin önemli isimleri-nin bir araya gelecegi meclise Torbali’dan, Ticaret Odasi Baskani (TTO) Meclis Bas-kani Abdulvahap Olgun ve Yönetim Kurulu Baskani Behçet Çinar da katilacak. EBSO tarafindan Cumhurbas-kani Gül’e sunulacak raporda Torbali’nin 9 maddeden olu-san sorun ve istekleri yer ala-cak. Olgun ve Çinar meclisin arindan saat 20.00 da Gül’ün onuruna Hilton Otel’de verile-cek yemege de katilacak.

SORUNLAR GUL’E SUNULACAK
GEÇTIGIMIZ hafta Izmir odalar arasi ortak yönetim kurulu toplantisinda Torba-li’nin sorunlari ile ilgili 6 madde görüsülmesini sagla-yan Torbali Ticaret Odasi yö-netimi, ilçenin sorunlarini gündeme getirmek için temas-larini sürdürüyor. Geçtigimiz hafta yaptiklari “Izmir hakki-mizi çaliyor” çikisi ile Izmir ve Torbali gündemini hareket-lendiren TTO Baskanlari bu-gün de Cumhurbaskani Ab-dullah Gül’ün katilimi ile ger-çeklesecek toplantiya katila-cak. Izmir Ticaret Borsasi’nda yapilan oda ve borsalar arasi ortak yönetim kurulu toplan-tisinda Torbali’nin sorunlari-nin Cumhurbaskani rapor ha-linde sunulmasi sözünü alan TTO yönetimi bugünkü top-lantida ilçenin 9 önemli sorun ve isteginin gündeme getiril-mesini sagladi. Ilçeye Hizli Tren seferlerinin baslamasi, Mermercilik Organize Sanayi Bölgesi kurulmasi, hastanenin yetersizligi, lise ihtiyaci, Mesleki egitim kampusu ku-rumasi, sanayi bölgesindeki alt yapi eksikligi, intiharlar-daki artis, ÖYS ve ehliyet sinavlarinin ilçede yapilmasi, Turgut Reis Universitesinin Torbali’ya kurulmasi baslikla-rinda toplanan istekler EBSO tarafindan Cumhurbaskani Abdullah Gül’e sunulacak ana raporda yer alacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web