Büyük Torbalı

Torbali’nin Kemeraltisi olmaya aday cadde

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torbali’nin Kemeraltisi olmaya aday cadde
232 Görüntüleme
07 Şubat 2010 - 22:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Hükümet Caddesinde birbiri ardina açilan magazalar alisveris için Torbali disina çikamayanlarin ilgi odagi haline geldi. Herkesime hitap edebilen magazalarin genis ürün yelpazeleri caddede yogunluk yasanmasindaki etkenlerden bir tanesi.

GEÇTIGIMIZ aylarda Giyim Dünyasi’nin açilmasinin ar-dindan bu ay içinde Sali Pa-zari ve Rodin Hills’in de açil-masiyla Hükümet Caddesi Torbali’nin Kemeraltisi hâline geldi. Ilçenin en büyük maga-zalarindan olan bu 3 magaza-nin açilmasinin ardindan cad-dede yogun bir hareketlilik yasanmaya basladi

YOGUNLUK ARTIYOR
ILÇEDE en büyük ihtiyaçlar-dan bir tanesi büyük mekan-larda genis ürün yelpazesine sahip magazalarin bulunma-masiydi. Torbali’dan birçok kisi bu eksiklik nedeniyle alisveris için ilçe disina çik-mak zorunda kaliyordu. Fakat Torbali disina çikamayan çok sayida insan bulunuyor. Hü-kümet Caddesinde birbiri ar-dina açilan magazalar alisve-ris için Torbali disina çikama-yanlarin ilgi odagi haline gel-di. Ilk olarak spor ve klasik giyim alaninda hizmet veren Giyim Dünyasinin ardindan züccaciye ve bujiteri ala-ninda hizmet veren Sali Paza-ri ve spor ürün ve aksesuar çesitleriyle hizmet veren Ro-din Hills magazasinin açilma-si caddede Kemaralti yogun-lugunun yasanmasini sagladi.

CADDE CIVIL CIVIL
TORBALILILARA 250 m²’lik bir alanda hizmet veren giyim dünyasi bay, bayan ve çocuk gruplarinda spor ve klasik seçeneklerinden olusan genis bir ürün yelpazesine sahip. Türkiye genelinde çok sayida magazasi bulunan Ro-din Hills firmasi da bay ve ba-yan gruplarinda spor ürün çe-sitlerinin yani sira çesitli aksesuarlarla da hizmet veri-yor. Sali Pazari ise çeyizlik ürünler, kozmetik ürünler, te-mel ihtiyaç malzemeleri ve plastik ürünleri ile Torbalili-larin ihtiyaçlarini karsiliyor. Bu magazalarin faaliyete bas-lamasinin ardindan Hükümet Caddesi’ne ugrayanlarin sayi-si oldukça artti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web