Büyük Torbalı

Torkos’un Arakli sinavi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Torkos’un Arakli sinavi
188 Görüntüleme
26 Mart 2010 - 22:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbalispor, yarin Araklispor’a konuk olacak. Performansini iyice yükselten Torkos, Trabzon temsilcisini devirmenin planlarini yapiyor

LIDER Balikesirspor’a, 3. Lig Yükselme Grubu’ndaki ilk maglubiyetini tattiran Tor-balispor, yarin ligin dibinde olan Araklispor’la karsilasa-cak. Bal-Kes galibiyetiyle birlikte çikis yakalayan Kir-mizi Beyazli ekip, son hazir-liklarini yapip Trabzon’a uç-tu. Arakli karsilasmasini ka-zanarak çikislarini sürdüre-ceklerini ifade eden Torbali-spor Teknik Direktörü Adnan Özbagci, “Zirve yarisindaki iddiamizi sürdürmek istiyo-ruz ve Arakli maçina kazan-mak için çikacagiz” dedi.

GALIBIYETLE DÖNECEGIZ
YUKSELME Grubu’ndaki ikinci devrenin ilk haftasina Balikesirspor galibiyetiyle baslayan Torbalispor, yarin Araklispor’a konuk olacak. Performansini iyice yükselten Torkos, Trabzon temsilcisini devirmenin planlarini yapi-yor. Lideri devirmenin mutlu-lugunu yasayan futbolcular, Araklispor karsisinda da ayni mücadeleyi sergileyip saha-dan galip ayrilacaklarini be-lirtti. Balikesirspor maçinda çok güzel bir oyun sergiledik-lerini ifade eden Özbagci, “Takim olarka oyun felsefe-miz hücum oldugu için, ra-kiplerimize karsi çok gol po-zisyonlarina giriyoruz. Balik-esirspor maçinda bunu saha-ya çok iyi bir sekilde yansit-tik ve istedigimiz sonuca ulastik. Simdiki hedefimiz Araklispor deplasmanindan da galip ayrilmak. Bunun için hafta boyunca çok çalistik ve taktigimizi belirledik. Yarin Arakli maçinda galibiyetle dönmek istiyoruz ve bunu da basaracagiz” diye konustu.

FEYZULLAH SAKAT
10. haftayi galibiyetle kapa-tan Torbalispor yarin saat 13.30’da Trabzon temsilcisi Araklispor’la karsilasacak. Deplasmanda oynanacak maç öncesinde Torbalispor’da, Balikesirspor maçinda sakat-lanarak oyundan çikmak zo-runda kalan Feyzullah’in du-rumu ise belirsizligini koru-yor. Arakli Ilçe Stadyumu’n-da oynanacak olan maçta Mehmet Kara, Can Ural, Ev-ren Tutkun ve Rüstü Baykal hakem dörtlüsü görev yapa-cak. Torkos 14 puanla 4. sira-da yer alirken, Arakli 8 puan-la son sirada yer aliyor. Ligin ilk yarisindaki maç 3-3 bera-bere bitmisti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web