Büyük Torbalı

TTO faaliyetlerini arttiracak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
TTO faaliyetlerini arttiracak
185 Görüntüleme
09 Nisan 2010 - 21:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 Torbali Ticaret Odasi yönetim organlari toplanip odanin faaliyetlerini degerlendirdi.  Toplantida mevcut çalismalarin hizlandirilarak devam ettirilmesi kararlastirildi.

TORBALI Ticaret Odasi (TTO) önceki aksam Metropolis Otel’de meclis üyeleri, meslek komitesi baskanlari, disiplin kurulu üyeleri ve personel ile yapilan toplantida odanin faaliyetleri degerlendirildi.
TTO’nun son dönemde yaptigi çalismalar ile ilçenin Izmir, Anka-ra ve kamuoyunda ses getirmeye basladigini, bu çalismalarin sür-mesi gerektiginin ifade edildigi toplantida konusan TTO Baskani Behçet Çinar “En önemli hedefi-miz Torbali Ticaret Odasi’nin viz-yonuna yakisacak, içerisinde res-taurant, sergi salonu, konferans salonun bulundugu modern bir bina yapmaktir” dedi.

EN ÖNEMLI HEDEFIMIZ BINAMIZI YAPMAK

YÖNETIM Kurulu Baskani Beh-çet Çinar son günlerde odanin yaptigi çalismalar ile ilgili bilgi verdi. Izmir ve Ankara’da yapilan çalismalarin ses getirdigini ifade eden Çinar sunlari söyledi. “Diger sivil kuruluslarimiz ile birlestik. Yumrugu tek yere vurmaya basla-dik. Torbali’da olmayanlar olmaya basladi. Sanayicin yol sorunlarin-dan çözümü için Büyüksehir Be-lediye Baskani Aziz Kocaoglu’n-dan söz aldik ve ekipler dün böl-gede inceleme yapti. Torbali Be-lediye Baskani Ismail Uygur’un da destegi ile güzel isler yapaca-giz” dedi. Oda yönetimin en önemli hedefinin Izmir-Aydin yolu üzerindeki arsaya modern bir bina yapmak oldugunu söyle-yen Çinar “Binamizi odaya kazin-dirdigimizda ilçenin girisinde restaurant, sergi salonlari, büyük toplanti salonlari bulunan bir bi-naya kavusacagiz. Yilsonuna ka-dar binanin kaba insaatini yapa-cak paramiz olacak. Bu binayi bir dahaki seçimler için degil, Torba-li’nin gelecek vizyonu için yapa-cagiz. Çünkü seçimler bizim için amaç degildir, bir dahaki seçimde aday olmayi düsünmüyorum. Ar-kadaslarimiz ile birlikte eser bir-akmak istiyoruz” dedi.

TTO INSIYATIF ALIYOR

TICARET Odasi’nin meslek komitesi baskan ve yöneticilerin bir araya geldigi toplantida ko-nusan Meclis Baskani Abdulva-hap Olgun “Ticaret Odasi kurul-dugu günden beri personeli ile üyesine rutin hizmetini verdigini ama yeni dönemde oda yönetimi-nin; islevsel, kamuoyu yaratan, görev yüklenen, inisiyatif alan bir yapiya kavusmaya basladigini söyledi. Oda yönetiminin etkisi arttikça engellemeler ile karsilas-tiklarini, fakat bunu sikâyet konu-su yapmayacaklarini söyleyen Olgun sözlerini su sekilde sürdürdü. “Oda yönetimimiz artik inisiyatif alan, ilçenin sorunlari için görev üstlenen ve ciddi bir baski organi haline gelmeye bas-ladi. Bu durum karsisinda bazilari paçamizdan çekmeye veya engel-lemeye çalisiyor. Ama bizim yönetim duvarimiz aglama duvari degildir. Degisim, degisime dire-nenlere karsi koymayi da gerekti-riyor. Bizim açimizdan her sey normal akisinda seyrediyor” dedi.
Programin sonunda bir konusma yapan 2. Meslek komitesi Baska-ni Coskun Gencerler ise sunlari söyledi “Gördügüm ve takip ettigim kadari ile odamiz ciddi bir atilim içerisinde. Yöneticileri tebrik ediyorum. Izmir, Torbali ve Ankara’daki yöneticiler ile isbirli-gi içerisinde güzel isler yapma niyeti devam ederse odamiz özledigimiz yere gelecektir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web