Büyük Torbalı

Türkiye’nin resmi araçlari Yazibasi’da tamir ediliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türkiye’nin resmi araçlari Yazibasi’da tamir ediliyor
293 Görüntüleme
13 Ocak 2010 - 23:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YAZIBASI’DA faaliyet gös-teren Iz-Kar araç üstü ekip-man ve yangin pompalari firmasi, Türkiye’deki birçok resmi kurumun araç üstü ekipman islerini gerçeklestir-iyor. Itfaiye, belediye, aske-riye gibi resmi kurumlarin araç üstü ekipmanlarinin imalat, bakim, onarim ve re-vizyonunu yapan firmanin piyasada faal olan yaklasik 1300 araci bulunuyor. Tüm Türkiye’ye hitap eden firma, 5 yildir ilçede faaliyet göste-riyor. Iz-Kar yaptigi çalisma-lar sayesinde, bu sektörde Türkiye’deki en iyi 5 firma arasinda yer aliyor. Firma simdilerde Aydin Incirliova Belediyesi ve Kastamonu Hanönü Belediyesi’nin sipa-rislerini yapiyor. Firmanin makine mühendisi Oguz Cem Akin, yaptiklari araç-larin Karayollari tüzügüne uygun oldugunu ve müsteri-lerinin istegine bagli olarak çalistiklarini belirtti.

5 YILDIR TORBALI’DA
KASTAMONU Hanönü Be-lediyesi tek itfaiye aracini ba-kim ve onarim yapilmasi için Torbali’ya göndermesi, ilçe-deki Iz-Kar firmasini günde-me getirdi. Yazibasi’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmet veren firma, Türki-ye’nin birçok bölgesine hitap ediyor. 1981 yilindan bu ya-na hizmet veren firma, 5 yil-dir Torbali’da bulunuyor. It-faiye, su tankeri vidanjör, kanal açma araci, çöp araci, cenaze arabalarinin araç üstü ekipmaninin imalat, bakim, onarim ve revizyonunu ya-pan firma özellikle belediye-lerle çalisiyor. Yaptiklari araçlarin Karayollari tüzügü-ne uygun oldugunu ifade eden Oguz Cem Akin, “Sem-dinli’den Edirne’ye, Igdir-dan Karaburnu’na kadar bir-çok bölgede yaptigimiz araç-lar bulunuyor. Araç sasi sek-linde firmamiza gelir ve müs-terimizin istegine göre sekillenir.” dedi.

KURALLARA UYGUN ARAÇ URETIMI
7 dönüm üzerinde 3500 metrekare ka-pali bir alanda hizmet veren firmada 25 personel çalisiyor. Türkiye genelinde yaptiklari 1300 aracin faaliyet gösterdi-gini söyleyen Akin, “Kibris’tan bile siparis aliyoruz. Son olarak Izmir Büyüksehir Belediyesi’nin 20 itfaiye aracinin revizyon islemini gerçeklestir-dik. Simdi de Aydin Incirliova Belediye-si’nin kanal açma aracini ve Kastamonu Hanönü Belediyesi’nin itfaiye aracinin onarimini yapiyoruz. Müsterilerimizin ne istediklerini biliyoruz ve onlarin bu isteklerine cevap veriyoruz. Özellikle resmi kurumlardan ilgi yogun” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web