REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türksat’a Torbalılı Genel Müdür

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türksat’a Torbalılı Genel Müdür
103 Görüntüleme
08 Nisan 2016 - 8:32
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türksat uyduları ve diğer uydular üzerinden her türlü uydu haberleşmesini gerçekleştiren, dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biri olan Türksat’ın Genel Müdürlüğü görevine Torbalılı Cenk Şen getirildi.

 

ULUSAL egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının haklarına, yönetimine ve işletme yetkisine sahip olan Türksat’ın Genel Müdürlüğü görevini artık bir Torbalılı icra edecek. Ulusal ve uluslararası uydu operatörlerine ait uydular üzerinden haberleşme altyapısını kurma, işletme ve ticarî faaliyette bulunma görevlerini yerine getiren Türksat, sahip olduğu uydular üzerinden Asya ve Afrika’ya uzanan geniş bir coğrafyada telekomünikasyon hizmetleri sunuyor. Uydular üzerinden sağladığı doğrudan TV yayınları, kırsal alan telefon haberleşmesi, acil durum haberleşmesi, uluslararası telefon haberleşmesi ve kurumsal ağ hizmetlerinin yanı sıra Türksat, sahip olduğu kablo platformu üzerinden yurtiçi abonelerine sayısal kablo TV ve genişbant Internet hizmeti vermekte. E-Devlet Kapısı’nın teknik altyapısını ve kamu kurumları ile entegrasyonunu da üstlenen Türksat, başta genişbant VSAT projeleri olmak üzere, yürüttüğü pek çok yeni projeyle birlikte uydularımızın etkin biçimde kullanılmasına öncülük ediyor. Türkiye için hayati öneme sahip bu büyük kurumun Genel Müdürlüğü koltuğunda Torbalılı Cenk Şen’in oturacak olması ilçede heyecan yarattı. İlçe halkının yakından tanıdığı, emekli öğretmen Nail Şen’in oğlu olan Cenk Şen, Sosyal Güvenlik Kurumu’nda (SGK) Hizmet Sunumu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken söz konusu göreve getirildi.

İLK ZİYARET TORBALILI VEKİL’DEN

Torbalılı Cenk Şen’i yeni atandığı görevde ve makamında ilk ziyaret eden AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya oldu. Beraberinde Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Ödemiş Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül ile birlikte Türksat’a giden Kaya, Torbalılı Genel Müdürü tebrik etti. Devraldığı bayrağı daha da yükseğe taşıyacaklarını bildiren Türksat Genel Müdürü Cenk Şen, hemşehrilerine teşekkür etti. Torbalılı Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın ve hemşehrilerinin yakın ilgisi ile desteğini her zaman hissettiğini ifade eden Şen, memleketine selam göndermeyi de ihmal etmedi.

KAYA ETKİSİ

Seçim propaganda döneminde “Torbalı’nın Evladı Torbalı’nın Hizmetinde” sloganıyla Torbalılılardan oy isteyen AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı’ya verdiği önemi her fırsatta gösteriyor. Torbalı’daki seçim çalışmalarında, ilçenin yetiştirdiği değerlere, Torbalı’nın evlatlarına sahip çıkacağını her fırsatta ifade eden Kaya, çalışmalarıyla sözünü tuttuğunu gösteriyor. Torbalılı Cenk Şen’in SGK Hizmet Sunumu Genel Müdür Yardımcılığı’ndan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı bir kuruluş olan Türksat’ın Genel Müdürlüğü görevine atanmasında Kaya’nın referansının etkili olduğu belirtiliyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web