Büyük Torbalı

Ulker’in izinden giden seyyar manav

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ulker’in izinden giden seyyar manav
324 Görüntüleme
26 Mart 2010 - 23:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ulker’de 2 yil satis elemani olarak görev yapan Ahmet Tasli simdi seyyar sebze saticiligi yapiyor. Tasli, kendisine Ulker’in çalisma disiplinini ve kalite anlayisini örnek aliyor

HEMEN her alanda ilerlemenin ilk sarti kaliteden taviz vermemek. Ka-liteden ödün vermeden 12 yildir sebzecilik yapan Ahmet Tasli, ken-disine dünyaca ünlü bir marka olan Ulker’i örnek aliyor. Verdigi hizmet ve kalitesiyle kendisini kanitlamis olan bu firmanin izinden ilerledi-gini söyleyen Tasli, 2 yil bu firmada satis elemani olarak görev de yap-mis. Müsterilerine satacagi ürünleri özenle seçtigini belirten Tasli, va-tandaslarin da tüketecekleri ürünleri seçerken dikkatli olmasi gerektigini söyledi.

ÖZENLE SEÇIYORUM
1985-1987 yillari arasinda Ulker’-de satis elemani olarak görev yapan Ahmet Tasli 12 yildir kendi kamyo-netinde meyve ve sebze satiyor. Torbali merkez, Ayrancilar ve Yazi-basi mahallelerinde vatandaslarin ayagina giderek ihtiyaçlarini karsi-lamalarina yardimci olan Tasli ken-disine dünyaca ünlü bir marka olan Ulker’i örnek aliyor. Tasli “Isin ne olduguna bakmaksizin her alanda en iyi hizmeti verebilmek çok önemli. Bu nedenle ben de müs-terilerime en iyi hizmeti sunmaya çalisiyorum. Bunun içinde kendisi-ni dünyada kanitlamis bir marka olan Ulker’i kendime örnek aliyo-rum. Ulker’in izledigi politikayla ve isimi çok severek yapiyorum. Müsteri memnuniyeti benim için çok önemli. Bu yüzden de atacagim sebzeleri büyük bir özenle seçiyo-rum. Sebzelerin bir kismini kendim yetistiriyorum. Bir kismini da kira-ladigim bahçelerden aliyorum. Urünleri alirken de önce üreticinin yiyip yemedigine bakiyorum. An-ak o taktirde kendim de güvenle yiyerek müsterilerime satabiliyo-rum. Satis yaparken de malin kali-tesine göre fiyat belirliyorum. Ucuz bir ürünü degerinde yüksek fiyata satamayacaginiz gibi kaliteli bir ürünü de degerinden asagiya sata-mazsiniz” dedi.

TUKETECEGINIZ URUNLERE DIKKAT EDIN
SEBZECILIGI çocuklugundan be-ri bir hobi olarak gören Tasli, vatan-daslari da aldiklari sebze ve meyve-ler konusunda dikkatli olmalari konusunda uyardi. Tasli “Sagligi-miz açisindan yiyecegimiz ürünler konusunda çok dikkatli olmaliyiz. Daha çok organik ürünleri tüketme-ye özen göstermeliyiz. Çünkü bazi ürünlerde sagligimizi tehdit eden ilaç kalintilari olabiliyor. Benim satisini yaptigim ürünlerde tek bir leke bile görmek mümkün degildir. Bu nedenle müsterilerim benden çok memnun. Buna bagli olarak da genis bir müsteri potansiyelim var” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web