Büyük Torbalı

Ustünol baskanliginda ilk toplanti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ustünol baskanliginda ilk toplanti
178 Görüntüleme
23 Mart 2010 - 23:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Geçtigimiz hafta Ilçe Baskanligi’na getirilen Faik Ustünol, mevcut yönetim kurulu ile toplanti yapti. Yeni yönetim belirleme çalismalarinin sürdügünü söyleyen Ustünol, “TDH Torbali siyasetine yön veren, aktif bir yapiya kavusuyor” dedi.

MUSA Çoban’in, Türkiye Degisim Hareketi Ilçe Bas-kanligi görevinden ayrilma-sinin ardindan baskanlik kol-tuguna getirilen Faik Ustünol, önceki aksam ilk toplantisini yapti. Parti binasinda gerçek-lestirilen toplantida mevcut yönetim kurulu üyeleri hazir bulundu. Durum degerlen-dirilmesinin yapildigi top-lantida, yeni yönetimin belir-lenmesi de ele alindi. Toplanti sonrasi açiklama yapan Us-tünol, “Bundan sonra izleye-cegimiz yol haritasini belir-ledik”seklinde konustu.

YOL HARITASINI ÇIZECEGIZ
SISLI Belediye Baskani Mus-tafa Sarigül’ün liderligindeki Türkiye Degisim Hareketi’nin Torbali Temsilciligi Baskani Faik Ustünol, “Eski Yönetim Kuruluyla durum degerlen-dirmesi yaptik. Önümüzdeki hafta belirleyecegimiz isim-leri yönetime ekledikten son-ra, yeni yönetim kuruluyla ilk toplantimizi gerçeklestire-cegiz. Yeni yönetimimizde her kesimden temsilciler bu-lunacak.
Gençlik Kollari, Kadin Kollari ve engelli temsil-cilerinin bulundugu bir yöne-timimiz olacak. Toplantimiz-da geçmis yönetimin yaptigi çalismalar ve yeni yapilacak çalismalari görüstük. Yeni yönetimin bulunacagi ilk top-lantida, Torbali’da yapa-cagimiz siyasetin yol harita-sini çizecegiz. Gerek genel merkez, gerekse il yönetimi Torbali’ya çok büyük önem veriyor. Her ay Torbali’nin siyasi, ekonomik yapisi ve yönetimin yapmis oldugu çalismalari, il yönetimine rapor halinde sunacagiz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web