Büyük Torbalı

Ustünol ve yönetimi yol haritasini çizdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ustünol ve yönetimi yol haritasini çizdi
188 Görüntüleme
09 Nisan 2010 - 21:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Geçtigimiz haftalarda Il Baskanligi tarafindan Ilçe Baskanligi’na getirilen Faik Ustünol yeni  yönetimi ile ilk toplantisini yapti. Ustünol yönetimi tanitti, olusumun partilesme tarihini verdi.

TURKIYE Degisim Hareketi (TDH) Torbali Ilçe Teskilati dün ilk toplantisini gerçekles-tirdi. Faik Ustünol baskanli-gindaki yeni yönetimin ilçe binasinda yaptigi toplantida Il Yönetim Kurulu Uyeleri Kemal Bugday ve Inci Nur Uygur’da katildi. Toplantida ilçe ve ülke gündemi ele alin-di. Ayrica yapilan çalismalar degerlendirilirken, yapilacak olan projeler konusunda da fikir alisverisi yapildi. Top-lanti sonrasinda bir açiklama yapan Ustünol, TDH’nin 11 Haziran’da, büyük bir mi-tingle partilesecegini belirtti.

TOPLANTIYA IL’DEN 2 KISI KATILDI

TDH Torbali Ilçe Teskilati’nin kurucularindan olan ve geçti-gimiz ay ise baskanlik koltu-guna oturan Faik Ustünol, ye-ni yönetimini belirledi. 13 ki-silik listenin bulundugu yöne-tim, önceki aksam ilk top-lantisini gerçeklestirdi. Güçlü bir yönetim belirlediklerini ifade eden Ustünol, “Toplanti-da, yapilan ve yapilacak olan çalismalar hakkinda degerlen-dirmeler yapildi. Her hafta sali günü gerçeklestirecegimiz toplantiya bundan sonra Il Yönetim Kurulu’ndan iki kisi katilacak. Çalismalari rapor halinde Il Baskanligi’na suna-caklar. Olusumumuz partile-sene kadar ilçedeki çalisma-larimiz tüm hiziyla devam edecek” seklinde konustu.
11 HAZIRAN’DA PARTILESECEK

11 Haziran’da saat 11.11’de Ankara’da 100.000 kisinin katilmasi beklenen mitingde partinin kurulus dilekçesinin Iç Isleri Bakanligi’na verile-cegini söyleyen Faik Ustünol, “Partilesme gerçeklestikten sonra yazili bulunan üyelerin katildigi ilçe kongresini dü-zenleyecegiz. Bu kongre sadece bizde degil, ülke gene-linde gerçeklesecek. Partimizde delege sistemi olmayacak. Parti içi seçim-lerde yazili üyelerimizin tamami oy kullanma hakkina sahip olacaktir. Bu uygulama ülkedeki hiçbir parti de bulunmuyor. Demokratik bir sisteme sahip oldugumuzun en iyi göstergesidir.  Ayrica 13 kisilik ilçe yönetimi de partilesme gerçeklesene kadar 25’e yükselecek. Partimizin ismi ve amblemi de miting öncesinde açiklanacaktir” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web