Büyük Torbalı

Uygur üzerimizden bu yükü alsin!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uygur üzerimizden bu yükü alsin!
190 Görüntüleme
04 Nisan 2010 - 22:14
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Güçsüzler Evi Yaptirma ve Yasatma Dernegi, önceki gün genel kurulunu gerçeklestirdi. Torbali Beledi-yesi Dügün Salonu’nda yapi-lan genel kurulda, Fahri Al-parslan yeniden baskanliga seçildi. Kongreye, Alpars-lan’in konusmasi damga vur-du. Alparslan, Belediye Bas-kani Ismail Uygur’un bir an önce harekete geçmesini ve huzurevi insaatini tamamla-masi gerektigini belirtti.

ALPARSLAN YENIDEN SEÇILDI
1995 yilinda kurulan Torbali Güçsüzler Evi Yaptirma ve Yasatma Dernegi, 2 yilda bir gerçeklestirdigi genel kurulu-nun, 7.’sini geçtigimiz gün gerçeklestirdi. 38 üyesi bulu-nan dernegin kongresine sa-dece 8 kisi katildi. Divan bas-kanligina Gürcan Göksel, Fa-ruk Öner ve Turgut Bulus se-çildi. Faaliyet ve denetim ra-porlari üyelerin oylarina su-nuldu ve oy çokluguyla kabul edildi. Seçime Fahri Alparslan tek listeyle girdi ve üyelerin oylariyla 3 dönem baskanlik görevine yeniden seçildi.

BU YUKU TASIMAYA DEVAM EDECEGIZ
GENEL Kurul’da huzurevi-nin bir türlü tamamlanama-masina deginen Fahri Al-parslan, “2006 yilinda yapi-mina baslanan huzurevinde 2 yildir herhangi bir çalisma ya-pilmiyor. Belediye Baskani bize huzurevini 2 yilda bitire-cegini söylemisti. Kendisini göreve davet ediyoruz ve hu-zurevini bir an önce tamamla-masini bekliyoruz. Yük yine bize kaldi ve tasimaya devam edecegiz. Önümüzdeki genel kurula böyle girmek istemi-yoruz. Huzurevi insanliga olan borcumuzdur” dedi. Dilek ve temennilerde konu-san eski Gençlik ve Spor Müdürü Faruk Vurmaz, “Sim-diye kadar huzurevinin bitiril-mesi gerekirdi. Aydin, Selçuk, Tire ve Ödemis gibi yerlerde bile huzurevi var. Gerçekten bu durumdan utani-yorum. Belediye baska-nimizin bir an önce bu duruma el atmasini istiyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web