Büyük Torbalı

Uygur’dan açik destek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uygur’dan açik destek
398 Görüntüleme
27 Ocak 2010 - 23:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Baskan Ismail Uygur, Soförler Odasi Baskan Adayi Remzi Ekti ile birlikte Ilçe Garaji’ni ziyaret etti. Uygur: Mevcut yönetimin bugüne kadar yaptiklari bundan sonra yapacaklarinin teminatidir

SOFÖRLER Odasi seçimine sa-yili günler kala adaylar hummali bir sekilde çalismalarini sürdü-rürken Torbali Belediye Baskani Ismail Uygur sürpriz bir çikis ya-parak destekledigi aday ile birlik-te Ilçe Garaji’nda soför esnafi ile bulustu. Adaylardan eski Soförler Odasi Baskan Vekili Remzi Ekti ve Uygur’un soförlerle görüsme-si yaklasik 1 saat sürdü. Kam-yoncu, taksici, servisçi ve mini-büslerin hazir bulundugu görüs-meye ilgi yogundu. Yapilacak olan seçimden sonra gelecek olan yönetimle birlikte hareket ederek uyumlu bir çalisma yürütmek istediklerini belirten Uygur, soför esnafinin sorunlarini dinledi ve bunlarla ilgili yapilabilecekleri söyledi.

UZERIMIZE DUSENI YAPACAGIZ
GÖRUSMEDE konusan soför-ler, Ismail Uygur’un yaninda oldugu kisiyi destekleyeceklerini dile getirdi. Bunun üzerine Bas-kan Uygur, Soförler Odasi baska-ninin kimin oldugunu isteyip istememesinin önemli olmadigini vurgulayarak soförlerin kendi sorunlarina en iyi çözümleri sunabilecek kisiyi seçmesi gerektigini söyledi. Uygur “Size en iyi hizmeti verecegine inandi-giniz kisiyi seçin. Soförler Odasi seçiminin ardindan belediye ve soför esnafi birlikte çalisma yü-rütecek. Bundan sonra biz bele-diye olarak siz de soför esnafi olarak üzerimize düsen her seyi yapacagiz. Böylece Torbali halki için çok daha hizmet verecegiz” seklinde konustu.

YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMINATIDIR
UYUMLU bir çalisma yürütüldü-gü sürece çok daha verimli çalis-malar yapilabilecegini belirterek bugüne kadar birçok projesi ol-masina ragmen mevcut yönetim ile uyusmazliklar olmasi nede-niyle verimli bir çalisma yapila-madigini vurgulayan Uygur “Su an görevde bulunan yönetimin problemleri çözecek faydali çali-smalar yapabildigini sanmiyo-rum. Mevcut yönetimin bugüne kadar yaptiklari bundan sonra yapacaklarinin kanitidir. Rahat diyalog kurulabilecek bir yöne-tim olmali. Soför esnafinin akil ve gönül birligi içerisinde hare-ket ederek bir seçim süreci geçir-mesi gerekiyor. Seçimin herkes için hayirli olmasini diliyorum” seklinde sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web