Büyük Torbalı

Uzel’in bölge bayileri Torbali’da toplandi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uzel’in bölge bayileri Torbali’da toplandi
796 Görüntüleme
17 Haziran 2010 - 22:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


Metropolis Otel’de düzenlenen ve 13 Bölge Bayisi’nin katildigi toplantida küresel ekonomi, Türkiye’deki traktör pazari ve ürünler hakkinda bilgi alisverisinde bulunuldu

KURULDUGU günden bu yana ekonomiye, sanayiye ve tarim sektö-rüne  büyük katkida bulunan UZEL Traktörleri Ege Bölgesi Bayii toplantisi önceki gün gerçeklesti. Uzel Izmir Bölge Bayisi Kasabali Limited Sirketi’nin öncülügünde gerçekles-tirilen toplantiya firmanin Türkiye Satis ve Pazarlama Direktörü Sedat Yavuz da katildi. Metropolis Otel’de düzenlenen ve 13 Bölge Bayisi’nin katildigi toplantida küresel ekonomi, Türkiye’deki traktör pazari ve ürü-nler hakkinda bilgi alisverisinde bulunuldu. 49 yilda toplam 700.000 adet traktör üretimi yapan firma, 1,5 yil önce Uzel ismini aldi. Türkiye’nin en iyi traktör firmalarindan biri olduklarini ifade eden Sedat Yavuz: “Toplantimiz oldukça verimli geçti. Karsilikli güven tazeledik” diye ko-nustu.

13 BAYII BIRARAYA GELDI

1961 yilindan beri Massey Ferguson lisansi ile traktör üreten Uzel, 2009 yilindan itibaren kendi ismiyle üre-tim yapmaya basladi. 1,5 yildir ken-di adiyla hizmet veren firma sektör-de liderlige oynuyor. Firma, her ay farkli bölgelerde toplanti düzenleye-rek bilgilendirme çalismalari yapi-yor. Firmanin Ege Bölgesi’ndeki toplantisi önceki aksam Torbali’da gerçeklesti. Kasabali Limited Sirketi misafirligindeki toplanti Metropolis Otel’de düzenlendi. Toplantiya Ege Bölgesi’ndeki 13 bayi katildi. Top-lantiyi degerlendiren Satis ve Pazar-lama Direktörü Sedat Yavuz: “Oldukça verimli bir toplanti geçirdik. Bayilerimizle küresel ekonomi, ül-kedeki traktör pazari ve ürünler hak-kinda fikir alisverislerinde bulunduk. Ayrica ileriye dönük stratejilerimizi bayilerimizle paylastik” dedi.

KASABALI BÖLGENIN LOKOMOTIFI

KASABALI’DAN oldukça memnun olduklarini dile getiren Yavuz: “Fir-mamizin Izmir Bölge Bayisi Kasa-bali Limited Sirketi, Ege Bölgesi’n-deki lokomotifimiz konumunda. On-larin bu basarisi bizleri sevindiriyor. Uzel olarak Türk çiftçisinin yaninda-yiz. Yeni ürünlerimiz müsterilerimi-zin çok hosuna gidecektir” diye ko-nustu.

DURMAK YOK SATISA DEVAM

BÖLGE toplantisina ev sahipligi yaptiklari için mutlu olduklarini söy-leyen Kasabali Limited Sirketi sahi-bi Ali Kaplan Kasabali: “11 yildir Uzel firmasiyla birlikte Torbali’da hizmet veriyoruz. Bölgenin lideri konumundayiz. Yilda ortalama 400 adet araç satisimiz var. Durmak yok satisa devam” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web